Prosím o radu Čeština pro WP-Premium

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Prosím o radu Čeština pro WP-Premium

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  flex a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1330

  flex
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  mám dotaz na můj web. http://www.denik-matky.cz admin mam plně v cz ale nedaří se mi dát do kupy český obsah do veřejné části proste , např pri reg. je vse v anj , profil je v anj. Lze to nějak ? dále jsou stránky velmi pomalé asi je mám zatížené.

  Děkuji za radu a jakýkoliv tip na upravy atd je to můj první wp .

  díky

  Flx

  #10152

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  1) – Patrně se jedná o části, jež jsou dílem nějákého externího pluginu. To znamená, že budete muset přeložit daný plugin. V tom Vám pomůže např. Poedit. Stačí stáhnout Poedit, následně na FTP vašeho webu v adresáři pluginu nalézt soubor .po a ten si překopčit např. na vaši plochu. Ten pak stačí akorát v Poeditu přeložit a nahrát zpátky na server. Snad nemusím zmínit, že místo aj dáte cs ( cs_CZ ). Překládat jde ještě za pomoci jednohu pluginu, to pak nemusíte otevírat FTP, ale nemohu si vzpomenout.

  2) – Pokud Vám jede web pomalu, pak nejdříve zahajte “léčbu” pomocí Cache, tzn. stáhněte, nastavte a aktivujte nějáký kešovací plugin ( WP-Super Cache například ).

  #10153

  flex
  Participant
  Web

  dĚKUJI MOC VŠEM POMOHLO

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.