Projekt drevodilnakulicka

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Práce a zakázky Projekt drevodilnakulicka

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Vlada a poslední změna je stará 1 týden, 1 den.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32960

  Vlada
  Participant

  Dobrý den,

  neměl by někdo zájem o spolupráci při udržování a vylepšování webu drevodilnakulicka.cz? Mám různé nápady na vylepšení, ale často se už mnohdy jedná o programátorské zásahy, které jsou nad moje znalosti. Už nechci hledat řešení tak různě po fórech, ale chtěl bych někoho ochotného, kdo by mi trvale pomáhal. Jedná se o nepodnikatelský projekt – dělám to prostě jen tak jako koníčka, ale nějaké peníze vydělám a jsem ochoten zaplatit toho, kdo by měl zájem o spolupráci.

  Předem vám děkuji za projevenou ochotu spolupráce.
  Vláďa D.

  #32961

  admin
  Keymaster
  Web

  Půjčování hraček je docela zajímavá myšlenka, dřevěné věci se mi také docela líbí, možná bych u dětí s Minecraftem zabodoval, ale bohužel času není moc :-( Klidně se ptejte dále ve fóru, možná bych doporučil provádět spíše méně různých úprav. Chápu, že jako majiteli webu se vám některé věci třeba moc nelíbí, ale myslím, že případné zájemce o služby nemusí odradit, i když to nebude vypadat zcela ideálně…

  #32965

  Vlada
  Participant

  Aktuálně bych potřeboval vyřešit tohle:

  Odstranění (schování) odkazu Kategorie

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti