Problémy s WordPress 3.5

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 11 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #775

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Zdravím,

    před pár dny jsem na svém webu aktualizoval WordPress na verzi 3.5. Jakmile jsem chtěl publikovat článek, přišel jsem na své první problémy. Nejdou mi například vkládat štítky, a podobně. Některé buttony jen odkazují na současnou stránku a pod. Na mých jiných webech to však i s verzí 3.5 bez problémů funguje. Trochu jsem googlil a zdá se, že nejsem sám. Problém jsem prozatím vyřešil úpravou configu, ale to vyřadilo jiné, ne tak podstatné funkce. Přeinstalace aktuální verze nepomáhá. Setkali jste se s podobným problémem? Víte jak problém řešit? Díky za všechny odpovědi.

    #7426

    admin
    Keymaster
    Web

    Nejdou mi například vkládat štítky

    Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Twelve? Problém se poté stále opakuje?

    Trochu jsem googlil a zdá se, že nejsem sám

    Nějaký odkaz by nebyl?

    Problém jsem prozatím vyřešil úpravou configu

    Jakou úpravou jste to vyřešil?

    #7427

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Pluginy za to nemohou. Už jsem je zkoušel. Úprava configu vypadala takhle. Před require_once(ABSPATH . ‘wp-settings.php’);

    jsem vložil

    define(‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false );

    U výchozí šablony vše funguje. Takže se soustředím na svůj vzhled.

    #7428

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Problem solved. Nevěděl jsem, že se wp 3.5 změnil tak moc. Díky moc.

    #7429

    admin
    Keymaster
    Web

    A jak byl problém nakonec vyřešen?

    Takže u výchozí šablony vše fungovalo a problém byl v použité šabloně? V čem byla konkrétně chyba?

    #7430

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Problém jsem vyřešil aktualizací použité šablony. :) Takže konkrétní chybku neznám, ale u wp 3.5 se vývoj vzhledů změnil, takže o tom bude napsáno v codexu.

    #7431

    admin
    Keymaster
    Web

    Právě že se WordPress 3.5 v tomto ohledu moc nezměnil. Spíše se jen snaží donutit vývojáře, aby si při tvorbě šablony přečetli manuál :-) O jakou šlo pro zajímavost šablonu? Máte štěstí, že ji autor pravidelně aktualizuje…

    #7432

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Jedná se o koupenou šablonu z themeforest.net, proto ji aktualizuje ;)

    #7433

    admin
    Keymaster
    Web

    Aha, tak už to vidím. Pokud je to šablona z webu, který je uveden v profilu, tak jde o placenou šablonu Ares. V komentářích bylo uvedeno několik podobných problémů, takže to autor šablony patrně opravil.

    #7434

    Dalibor Černocký
    Participant
    Web

    Přesně tak. Myslím, že můžeme toto téma uzamknout. Děkuji za pomoc.

    #7435

    enachod
    Participant
    Web

    Měl jsem úplně stejný problém a i po vložení define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

    problém přetrvával. Nakonec mě pomohlo přeinstalovat na anglickou verzi wordpressu + deaktivování plugynu na vyhledávání v reálném čase.

    #7436

    admin
    Keymaster
    Web

    enachod: Díky za informaci. Přeinstalace by s tím neměla souviset a česká verze WordPressu 3.5 funguje také bez problémů. Jako viníka bych asi viděl zmiňovaný plugin pro vyhledávání v reálném čase. O jaký plugin pro zajímavost konkrétně šlo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti