Problém WP 3.5.1 s PHP 5.4.11

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém WP 3.5.1 s PHP 5.4.11

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Michal Janata a poslední změna je stará 10 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2835

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Ahoj. Webhoster nedávno aktualizoval verzi PHP z 5.3.15 na 5.4.11, a od té chvíle mi WordPress nepříjemně nahlas hlásí toto:

    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/.../.../web/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

    a to jak venku “naostro”, tak v adminu mezi horní lištou a dalším obsahem. Když ativuju pro mně dost důležtý plugin NG gallery, přidá k tomu ještě pár řádků

    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/.../.../web/wp-includes/pomo/mo.php on line 210 Strict Standards: Non-static method nggGallery::get_theme_css_file() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/.../.../web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/nggallery.php on line 390 Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method nggGallery::nextgen_version() should not be called statically in /home/users/.../.../web/wp-includes/plugin.php on line 406

    Naostro si to prohlédněte tady. Podívejte se na to, prosím, jestli to stojí za to, posílat nahoru, nebo to mám nějak zkoumat sám… Už to tam je kolem týdne, a docela mě to štve. WP_DEBUG mám vypnutý –

    define('WP_DEBUG', false);

    #14574

    admin
    Keymaster
    Web

    Objevuje se chyba i když máte deaktivované všechny pluginy a aktivovanou výchozí šablonu Twenty Twelve?

    #14575

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Jako správný indián říkám “uff”… Nejdříve jsem deaktivoval pluginy, a hláška (mírně zkrácena) byla pořád tam, na obou místech. Potom jsem aktivoval pluginy a zkoušel ze šablony TWTW, hláška je tam také. Vyřešilo se to až při deaktivaci všech pluginů. Zkusím je po jednom zapínat, a dám vědět, který to je

    #14576

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Ozkoušeno – šlo o plugin WP No External Links – zřejmě je nekompatibilní s verzí WP, nebo PHP…

    Zatím jej nechám deaktivovaný, dokud nebude aktualizace, nebo nepřijdu na nějaký haluz. Díky :)

    #14577

    admin
    Keymaster
    Web

    sjiamnocna: Můžete vyzkoušet ještě jednu věc? Aktivujte na chvíli plugin a následně deaktivujte češtinu ve WordPressu. Mám takové podezření, že by se mohla chyba objevovat pouze v lokalizovaných verzích WordPressu…

    #14578

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Přes týden na to moc času není, ale zkusím se na to podívat zítra, jestli je to ještě potřeba. – Deaktivace češtiny znamená smazání cs_CZ.po, nebo editace wp_config?

    #14579

    admin
    Keymaster
    Web

    sjiamnocna: Díky, je potřeba editovat soubor wp-config.php, konkrétně tento řádek:

    define( 'WPLANG', 'cs_CZ' );

    Zde je potřeba smazat češtinu, tedy odebrat cs_CZ, aby to vypadalo takto:

    define( 'WPLANG', '' );

    #14580

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Tak jsem se k tomu dostal. a opět musím uznat že téměř předvídáte veškeré potíže. Opravdu, po vypnutí ČJ nepíše nic…

    #14581

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Teď mi pro změnu u každého příspěvku v archivní stránce píše už jen tuto hlášku: Strict Standards: Non-static method nggdb::find_image() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/post-thumbnail.php on line 84 . Máte na toto nějaký recept?

    #14582

    Michal Janata
    Participant
    Web

    Jak je to teď s PHP 5.4 (u Wedosu) a WordPressem 3.6.1 s brzkou aktualizací na 3.7.1 až bude dostupná v češtině na všechn webech….děkuju

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti