Problém se sdílením odkazu na facebooku

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém se sdílením odkazu na facebooku

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  WestPrint a poslední změna je stará 8 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1458

  Andres
  Participant

  Zdravím,

  poslední dobou mám velké problémy se sdílením odkazu ze svých stránek na facebook. Když kliknu na “Post”, tak chvíli běží ta načítací animace, ale nic se nestane a musím to zkoušet třeba půlhodiny a mám dojem, že poslední dobou se ta doba ještě prodlužuje. Nevíte, čím to může být? Odkazy z jiných stránek mi jdou sdílet bez problému…

  #10738

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  Pokud Vám nefunguje Facebook sharer, pak to není nic neobvyklého, protože on velmi často vypadává a je nefunkční. Jednu dobu jsem se v tom vrtal a Facebook snad čas od času mění cesty k datům a dialog je pak nemůže získat. Doporučuji, pokud používáte plugin, zkusit jiný. Pokud nepoužíváte plugin, doporučuji to začít dělat. Solidnímu pluginu totiž při každé takové změně vyjde aktualizace, kdežto Vy, pokud se to vůbec dozvíte, musíte dělat změny přímo v kódu. Nefunkčnost může souviset se změnou profilu na Timeline, Facebook prostě pořád něco mění.

  S Pozdravem a přáním hezkého dne,

  Neteyes.cz

  #10739

  Andres
  Participant

  Aha, díky….a existuje nějaký plugin, který mi postne odkaz na fb, ke kterému já můžu přidat ještě vlastní text?

  Stejně mi přijde divné, že by se muselo hrabat do kódu, aby se dal postnout odkaz na facebooku. Co je na tom tak speciálního?

  #10740

  neteyescz
  Participant

  Mohl by fungovat tento plugin</>. Osobně doporučuji prozkoušet v adresáři pluginů. Myslím, že FB používá pro konfiguraci tlačítek kódy Open Graph (OG) – více zde. OG stačí jen vložit na stránku a dáte tím FB najevo, co chcete zobrazit.

  #10741

  WestPrint
  Participant
  Web

  Používám Post-to-Facebook k největší spokojenosti. K tlačítku “Publikovat” přidá další tlačítko “Publikovat na Facebook”.

  #10742

  Andres
  Participant

  No tak jsem to nakonec zatím vyřešil pomocí pluginu Woordbooker.

  Díky za Post to facebook, ale ten má omezené možnosti nastavení a nejde s ním postovat na fb page.

  Pořád ale nechápu s čím má jako facebook problém. Linkování odkazu beru za naprosto základní věc. OpenGraph debugger mi přitom hlásí jedinou menší chybu:

  Extraneous Property: Objects of this type do not allow properties named 'fb:type'.

  #10743

  WestPrint
  Participant
  Web

  Post to facebook na FB page postovat umí. Umí na vlastní zeď (timeline), na page i na zeď přítele. S nastavením je to pravda, nemá totiž žádné :-D.

  S FB je problém vždy, a asi i do budoucna bude. Pořád tam něco mění. :-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.