Problém se šablonou

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25344

    bittnrk
    Participant

    Dobrý den, ze šablony mi zmizel postranní panel s widgety a patička. Na hlavní stránce se zobrazuje pouze jeden příspěvek.

    Poradíte mi prosím jak to opravit? Celou šablonu jsem smazal a naistaloval znovu, ale problém přetrvává…

    Děkuji za odpověď
    Jiří

    #25345

    admin
    Keymaster
    Web

    O jakou šablonu jde? Zkoušel jste aktivovat výchozí šablonu Twenty Fifteen? Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy?

    #25347

    bittnrk
    Participant

    Jde o šablonu Twenty Twelve. Ano pluginy jsem deaktivoval a na šabloně Twenty Fifteen se widgety zobrazují, ale zbytek nefunguje stejně tak na ostatních šablonách…

    #25348

    admin
    Keymaster
    Web

    A problém se stal z ničeho nic? Jaký používáte hosting? Je možné to někde vidět?

    #25351

    bittnrk
    Participant

    Tak jsem to vyřešil reinstalem wordpressu i databáze a funguje to, každopádně díky za ochotu:)

    #25352

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za reakci, ale je to dost nestandardní řešení. Proběhla v poslední době nějaká aktualizace, která by to mohla způsobit? Nebo jste zkoušel nějaký nový plugin? Nebo se to stalo z ničeho nic? Jaký používáte hosting?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti