Problém se šablonami

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3393

  missyranger
  Participant
  Web

  Dobrý, chtěla jsem se optat, všimla jsem si, že při jiné aktivaci šablony se mi zobrazuje tato hláška:

  Warning: Creating default object from empty value in /home/users/missyranger/perem-a-dusi.com/web/wp-content/themes/Flexible/epanel/custom_functions.php on line 983

  A web pak vypadá následovně (viz screenshot).

  Jediná šablona, která funguje, je ta původní, nevíte někdo, co s tím?

  #15695

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Hádám že šablona není z oficiálního repozitáře WordPressu, a je možné že obsahuje chyby. Zkuste jinou šablonu, aktivujte ji a pokud se problém opakuje napište

  #15696

  missyranger
  Participant
  Web

  Není, jsou to šablony od Elegant Themes a celou dobu fungovaly normálně…proto to se tomu divím. Není to otázka jen jedné… zkoušela jsem je reinstalovat, dokonce jsem úplně vymazala celý web a vše nahrála znovu a pořád to nejde.

  #15697

  admin
  Keymaster
  Web

  Jaký používáte hosting? Podobné problémy se často objevují u nejnovějších verzí PHP 5.4 (a výše). Zkoušela jste u hostingu vypnout zobrazování chybových hlášek? Zkoušela jste kontaktovat podporu autorů šablony (je placená)?

  #30166

  admin
  Keymaster
  Web

  Konkrétně šlo nakonec o šablonu Flexible a většina šablon od Elegant Themes měla patrně tento problém, který už byl určitě dávno odstraněn. Souvisel s PHP verze 5.4 (a vyšší) a zapnutým zobrazováním chyb, řešili jsme ho na fóru několikrát.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti