Problém s registrací do wordpress

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Problém s registrací do wordpress

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mzemek a poslední změna je stará 6 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #19978

  mzemek
  Participant

  Dobrý den,

  mám problém s registracemi do wordpressu, při každém pokusu o registraci se zobrazí hláška: “ERROR: There was a problem processing your registration”. Nevíte kde by mohla být chyba?

  #19979

  admin
  Keymaster
  Web

  To by mohl způsobovat spíše nějaký plugin. Nepoužíváte nějaký plugin pro vylepšení registrací? Zkuste raději všechny pluginy deaktivovat a poté hledat postupně viníka…

  #19980

  mzemek
  Participant

  Právě mě to napadlo také. Problém vyřešen, způsoboval to plugin na spam, konkrétně WordPress Zero Spam.

  Děkuji.

  #19982

  admin
  Keymaster
  Web

  To je zajímavé, plugin WordPress Zero Spam je velmi dobře hodnocený a aktualizován byl naposledy včera. Může se také stát, že je tento plugin v konfliktu s nějakým jiným (horším) pluginem. Ale pokud máte zapnutý pouze tento plugin, aktivovanou výchozí šablonu Twenty Fourteen a registrace nefungují, tak za to může asi opravdu on…

  #19983

  mzemek
  Participant

  Na spam jsem tam měl pouze tento plugin, jinak na přihlašování používám plugin Sidebar Login, který jsem vypínal jako první, ale ten problém nezpůsoboval. Šablonu mám vytvořenou odvozenou, ale úpravy jsou pouze v css.

  #19986

  admin
  Keymaster
  Web

  Zkuste schválně deaktivovat všechny pluginy (kromě WordPress Zero Spam) a aktivovat výchozí šablonu Twenty Fourteen, čímž si ověříte, že nejde o nějaký konflikt s pluginem Sidebar Login.

  #19999

  mzemek
  Participant

  Zkusím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.