Problém s instalací. Cílový adresář již existuje. Jetpack

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Problém s instalací. Cílový adresář již existuje. Jetpack

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22909

  charamza
  Participant

  Dobrý den,

  nedaří se mi nainstalovat zmíněný Jetpack. Už nainstalovaný byl, dva nebo tři dny běžel a pak regulérně zmizel. Při pokusu o opětovnou instalaci hází hlášku “cílový adresář existuje, instalace se nezdařila”. Copak s tím?
  Jsem nový uživatel, moc s tím neumím a předesílám, že nahrávání/mazání přes FTP také není mou doménou :)

  Děkuji, Honza

  #22933

  admin
  Keymaster
  Web

  Co to znamená, že plugin zmizel? Nemohl být pouze deaktivován? Patrně se ho snažíte nainstalovat, ale nejde to, protože je stále na serveru. V přehledu pluginů ho nikde nevidíte?

  #22936

  charamza
  Participant

  Děkuji za odpověď. V přehledu pluginů skutečně není. A tím zmizel mám na mysli, že byl nainstalovaný a při dalším spuštění nainstalovaný nebyl. Skutečně jsem jej nemazal.

  #22951

  admin
  Keymaster
  Web

  Podivné, jaký používáte hosting? Nemohl byste poslat přístupy (FTP a WordPress), abych se na to mohl podívat? Podobný problém (s jiným pluginem) se dnes objevil zde.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.