Problém s editorem psaní

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mirekk a poslední změna je stará 8 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #24947

  Nikol Sotolarova
  Participant

  Dobrý den,

  budu ráda, když mi někdo pomůže. Už je to asi čtrnáct dní, co mi nejede editor psaní ve WordPressu na žádném z webů, které spravuji. K těmto webům se nás přihlašuje více, všem ostatním psát v editoru jde. Dokonce mi to ani nedovolí kliknout na horní nabídku k úpravě písma – velikost, tloušťka, zarovnání… Co je divné, tak titulek napsat jde, i SEO mohu vyplnit, psát články teď mohu jen v HTML.
  Ještě jedna věc – když rozkliknu jiný článek, který už je na webu uložen a publikován, taktéž mám prázdné nefunkční okno editoru. Budu ráda za jakoukoliv pomoc, už si nevím rady, kde může být chyba.

  S pozdravem

  Nikol

  #24948

  admin
  Keymaster
  Web

  Neprovedla jste v té době nějakou aktualizaci, např. WordPressu či pluginů? Patrně půjde o nějaký konflikt, zkuste nejdříve na nějakém webu deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fifteen.

  #24949

  mirekk
  Participant
  Web

  Mě i kolegovi se to samé stalo taky. A to nezávisle na sobě a v jinou dobu. Nakonec jsem zjistil, že je chyba v prohlížeči. U kolegy v Mozille a u mě v Chrome. Použil jsem jiný prohlížeč a v pohodě. Po aktualizaci na novější Chrome vše v pořádku.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.