Příspěvky i statický obsah na stránce.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Šablony, CSS (zobrazení webu) Příspěvky i statický obsah na stránce.

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  zborkys a poslední změna je stará 5 let, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22848

  zborkys
  Participant

  Ahoj,

  řeším snad ne moc složitý problém. Potřeboval bych na jedné stránce udělat výpis příspěvků (jen jeden a stránkovat na další) a za ním ještě i statický obsah. Udělal jsem pro názornost i obrázek(příloha).

  Děkuji za každou radu.

  #22849

  admin
  Keymaster
  Web

  Žádný obrázek se nenahrál? Proč ten výpis potřebujete udělat na stránce? Nestačilo by použít jednoduše rubriku a využít její základní výpis?

  #22850

  zborkys
  Participant

  Omlouvám se, raději posílám v odkazu níže, aby jsme si rozuměli :)

  http://postimg.org/image/wyhj4j7yf/

  #22851

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak teď už je to jasnější, díky! A to bude na úvodní stránce nebo na stránce se zobrazeným statickým obsahem? A u stránkování příspěvků se bude po kliknutí aktualizovat celá stránka nebo to bude vlastně také jen slider s příspěvky?

  #22853

  zborkys
  Participant

  Na úvodní stránce. A fungovat by to mělo jak píšete spíš jako slider s příspěvky, ale pokud by se aktualizovala celá stránka snad by se nic nestalo. Zkoušel jsem najít nějaký vhodný plugin, klidně i placený, ale nějak se mi nedaří…

  #22854

  admin
  Keymaster
  Web

  Takže budete muset vytvořit speciální šablonu úvodní stránky, kde nasadíte slider, poté druhý slider se stránkováním (mám pocit, že jsem někde něco podobného viděl, ale nemohu si vzpomenout) nebo výpis příspěvků (prostřednictvím WP_Query) a nakonec zobrazíte obsah stránky.

  #22855

  admin
  Keymaster
  Web

  A příspěvky by měl umět např. plugin Advanced post slider (stránkování vlastně není klasické stránkování, ale pouze pořadí příspěvků), možná také Content Views.

  #22856

  zborkys
  Participant

  Bezvadný! Děkuji moc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti