přímý link na obrázek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1146

  vendistomas
  Participant
  Web

  Zdravím,

  chtěl bych se zeptat, zda je možné někde nastavit, aby u vloženého obrázku (náhled) se po kliknutí na tento náhled odkázal přímo na tento obrázek.

  Aby ve vlastnostech náhledu byl standardně v položce “URL odkazu” “odkaz na obrázek” ne to co tam je defaultně teď. Dříve tam byl přímý odkaz, teď ne. Jde to někde přenastavit globálně, abych u každého vloženého obr. to nemusel měnit manuálně? Díky.

  #9128

  neteyescz
  Participant

  Zdravím,

  Mě osobně se při přidávání obrázku do člnku automaticky předvyplní i pole URL odkazu, je tam přesně link na soubor obrázku(vizScreen). Pokud nevyužíváte plugin který to přebije, mělo by to takhle jít.

  http://www.imagehosting.cz/?v=wpodkaz.png

  #9129

  admin
  Keymaster
  Web

  Podobný dotaz se tu již objevil, prozkoumejte prosím tento příspěvek (a zejména následné odpovědi), mělo by to tam být vysvětleno. Stručně řečeno to musíte jednou nastavit a prohlížeč si to bude příště pamatovat.

  #9130

  vendistomas
  Participant
  Web

  díky moc, funguje přesně, jak je popsáno; stačí to zvolit přímo při vkládání a pak už je to nastaveno defaultně. díky T.

  #9131

  admin
  Keymaster
  Web

  Doplnil jsem ještě další podrobnější informace o tomto problému aneb jak to celé nastavit defaultně pro všechny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.