Přihlášení do WordPressu a zobrazení webovek

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Přihlášení do WordPressu a zobrazení webovek

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36415

  MatthewBra
  Participant
  Web

  Dobrý den, po potvrzení aktualizací se již stránky nezobrazí (objeví se oznámení viz. print screen) a při přihlášení do WordPressu se objevuje stejná hláška. Poradí prosím někdo, co s tím? Mnohokrát děkuji

  Attachments:
  #36426

  admin
  Keymaster
  Web

  To by mohl být problém s aktualizací, zkusil bych stáhnout instalační balíček nejnovější verze WordPressu (na kterou jste aktualizoval) a nahrát všechny soubory na FTP ručně (překopírovat stávající).

  #36437

  MatthewBra
  Participant
  Web

  Mnohokrát děkuji za rychlou odpověď a radu, ale obávám se, že to nebude v mých silách :-(, jelikož nejsem žádný profesionál. Pokusím se oslovit někoho zkušenějšího, aby mi pomohl.

  #36438

  admin
  Keymaster
  Web

  Není to nic složitého, stačí FTP program (např. Filezilla). Pokud nikoho nenajdete, tak se ozvěte a můžeme to vyřešit v rámci placené zakázky.

  #36448

  MatthewBra
  Participant
  Web

  Kdybych využil Vašich služeb, jak by to vyšlo cenově?

  #36449

  admin
  Keymaster
  Web

  Předem se to špatně odhaduje, ale včetně emailové komunikace a předávání potřebných přístupů by to mohlo být do půl hodiny? Asi byste měl mít také pro jistotu zálohu, nevím, jaký hosting používáte. Může to být ale jiný problém (nastřelil jsem pouze jednu z nejčastějších možností), jehož odstranění bude trvat déle. Základní cena je uvedena na kontaktní stránce (odkaz výše).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.