Při aktualizaci 3.0.1 přestal fungovat WP

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Při aktualizaci 3.0.1 přestal fungovat WP

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  milosak a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #703

  bpf
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  setkal jsem se poprvé s touto chybou. Měl jsem WP 2,9,1. To bylo v pořádku. Včera jsem po rozhodnutí aktualizoval wp na 301cs verzi. Děláno přes ftp. Soubory jsem nahrál přes ty staré tak, jako jsem to dělával dřív a bylo to bez problémů.

  Nyní se sice přihlásím do administrace, ale v ní nemůžu psát nové články apod. Je to jako když jsou starý nefunkční pluginy a nefunguje wp korektně jak má.

  Jakmile jsem tu chybu objevil, smazal jsem všechny veškeré pluginy a chyba je porád stejná. nenačte se mi stránka s Příspěvky, Stránky atd. Nevíte prosím, co s tím?

  Jako poslední možnost si nechávám novou instalaci wp, ale dost se toho bojím, abych neztratil veškerá data apod. Web už mi jede přes rok.

  Děkuji za případnou radu.

  Pavel Kaleja

  #7175

  admin
  Keymaster
  Web

  Těžko říci… Obvykle jsou podobné problémy způsobeny nedostatkem paměti (memory_limit). Zkuste zjistit podrobnosti, případně deaktivovat českou verzi (v souboru wp-config.php smažte cs_CZ, zůstanou tam pouze prázdné uvozovky). Další možností je šablona (zkuste aktivovat výchozí Twenty Ten), či nějaké nastavení. Pokud nic z výše uvedeného nepomůže, tak budeme hledat problém jinde (pošlete přihlašovací údaje na email pavelevap@separatista.net). A pokud to vyřešíte, tak dejte prosím vědět, čím to bylo…

  #7176

  bpf
  Participant
  Web

  Nyní jsem měl čas věnovat tomuto problému. Jednoduše jsem zkusil změnit šablonu na defaultní a ejhle. Vše fachá tak, jak by mělo. Čili problém, že se mi wp nezobrazoval korektně, je vyřešený.

  Naopak mě netěší to, že budu muset hledat jinou, stejně pěknou a užitečnou šablonu jinde.

  přesto díky za radu.

  #7177

  admin
  Keymaster
  Web

  Deaktivace všech pluginů a vyzkoušení výchozí šablony už ani moc nepřipomínáme, ale budu to muset asi na fórum přidat jako nějaké statické oznámení i pro ostatní, protože se to objevuje stále nejčastěji (mimochodem ve své odpovědi jsem nabádal k aktivaci výchozí šablony Twenty Ten).

  P.S. Třeba ještě není vše ztraceno a stačí udělat nějakou drobnou úpravu v šabloně, aby správně fungovala i pro WordPress 3.0. Nevím, jestli už tam nemáte nasazenou novou, ale klidně mi pošlete, která šablona konkrétně zlobila a zkusím se na to pro zajímavost podívat…

  #7178

  milosak
  Participant

  Aktualizoval jsem ze starší verze tuším 2.2.3 na 3.0.1. Vše proběhlo v pořádku i web funguje tak jak má. Jediný problém je s editací stránek. V okně pro editaci stránek nejde přepínat mezi možností editor/html. i při volbě editor se zobrazuje verze html. druhý zádrhel je v tom, že jedna stránka nejde vůbec editovat. Zkoušel jsem vypnout pluginy, ale nepomohlo to. Příspěvky fungují normálně. Nevíte někdo čím to je?

  #7179

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud to nedělají zastaralé pluginy, tak by to mohla dělat ještě šablona (zkuste aktivovat výchozí šablonu Twenty Ten a vyzkoušet, zda to s ní v pořádku funguje). Vyzkoušet můžete také jiný prohlížeč (nebo pořádně vyčistěte cache toho stávajícího). Pokud nic z toho nepomůže, tak pošlete přístupové údaje na (o několik odpovědí) výše uvedený email, zkusíme se na to podívat…

  #7180

  milosak
  Participant

  Tak to dělala starší verze pluginu contact-form. Asi jsem ho při vypínání všech pluginů přehlédl. Sorry, že jsem na takovou banalitu nepřišel a díky za tvůj čas admine.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.