Překlad šablony

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  romansentej a poslední změna je stará 11 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2700

    romansentej
    Participant

    Dobrý den, mám šablonu directory press kde je možnost nastavení jazyků administrace zákazníka anglicky nebo neměcky souborem např. language_english.php. Vytvořil jsem český překlad language_czech.php, který je nastavený, bohužel se mi korektně nezobrazuje čestina, háčky a podobně :-( Samotný soubor překladu je jednoduchý:

    <?php

    /***************** THEME FILE INFORMATION ****************************
    **********************************************************************

    INFORMATION: Czech language File
    LAST UPDATED: 3rd April 2011
    EDITED BY: MARK FAIL

    **********************************************************************/

    $LANG_ = array(

    // page numbering
    "_pn1" => "Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%",
    "_pn2" => "<< Předchozí",
    "_pn3" => "Následující >>",.................. atd.

    Můžu poprosit o radu kde nastavit aby se korektně čeština zobrazovala? nebo jaký kód kam vložit? Děkuji moc.

    #14242

    Lukenzi
    Participant

    uložil jste soubor v kódování utf-8?

    #14243

    admin
    Keymaster
    Web

    Přesně tak, díky Lukenzi. Dodám ještě odkaz na případné řešení. A jinak má šablona Directory Press opravdu zajímavý (a nepříliš pohodlný) způsob lokalizace…

    #14244

    romansentej
    Participant

    Děkuji Vám…to víte, že jsem na to zapomněl :-( dělal jsem to v Notepadu . Děkuji ještě jednou. Svým způsobem jsou všechny šablony premiumpress docela složité. Jejich nastavení mi dává zabrat, teď momentálně lokalizace na česko, ale to tam dávat asi nebudu, zbytečně zatěžující. Ještě jednou Vám oběma děkuji za pomoc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti