Přeinstalování webovky na wordpress

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress Přeinstalování webovky na wordpress

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32488

  claviato
  Participant

  Ahoj,

  Jsem začátečník a mám takovej dotaz. Jedna firma ode mě chtěla předělat stránky a vytvořit je ve wordpressu. Měli je klasický kódovaný… Web je hotovej, všichni jsou spokojený a je třeba jejich stávající web přeinstalovat na wordpress. Problém je ale ten, že sice mám přístupy k FTP a MySql, ale ty lidi nevědi, na jakym hostingu maj doménu. Takže se nemůžu přihlásit do databáze abych jí zálohoval, smazal a mohl nainstalovat novou. Chci se zeptat, jestli je možný nainstalovat wordpress i když nemám přístup k tý databázi. Nerad bych jim sestřelil jejich stávající stránky a bez přístupů by se to těžko zachraňovalo…

  Díky za odpověď.

  #32494

  admin
  Keymaster
  Web

  :-) Budou to muset prostě někde dohledat, bez přístupů se k tomu patrně nedostanete. Určitě platí fakturu za doménu a za hosting, tak by to neměl být problém? Na vyhledání hostingu pro konkrétní doménu můžete zkusit tento nástroj, sice není ideální, ale velmi často to odhadne velmi dobře, potom můžete zkusit kontaktovat podporu nalezeného hostingu.

  #32506

  claviato
  Participant

  Dobře, děkuju za odpověď :)

  #32527

  admin
  Keymaster
  Web

  Do budoucna se to určitě vyplatí, nikdy nevíte, kdy budete podporu hostingu kvůli něčemu potřebovat :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.