Pozor na formát sitemap

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  semmira a poslední změna je stará 8 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2535

  mirekk
  Participant
  Web

  Po instalaci nové šablony mi neustále klesal S-rank. Až dnes jsem přišel na příčinu: Seznam tvrdošíjně hledal sitemap.php a já měl sitemap.xml. Stačí v robots.txt definovat vaši podobu sitemap a je po problému (snad, to uvidím tak za týden, ale stačí se podívat na Seznam a zjistíte, zda je váš sitemap v pořádku)

  Odkaz: http://search.seznam.cz/testUrl

  #13671

  admin
  Keymaster
  Web

  O jakou šlo šablonu? Měl jste aktivní nějaký plugin pro generování sitemapy? Obvykle tyto pluginy řeší i automatickou úpravu souboru robots.txt.

  Díky za odkaz, ani jsem nevěděl, že má Seznam nějaké “Nástroje pro webmastery” :-)

  #13672

  mirekk
  Participant
  Web

  Po změně šablony z Arras na AR2 mi začal klesat S-rank a dnes jsem zjistil výše popsané. Ale asi od stejné doby jsem používal All in One Seo, tak nevím kde se stala chyba. Každopádně už vím, co s tím. Občas zkontrolovat i jinde než na Google Nástroje své sitemap :-)

  #13673

  mirekk
  Participant
  Web

  Aha, tak soubor sitemap mi generuje plugin XML Sitemap Feed takže šabloně se omlouvám

  #13674

  semmira
  Participant
  Web

  Také mi to píše že sitemap.xlm nebyl nalezen. Používám plugin BWP GXS. Nevím jestli se tím mám zabývat nebo jestli by to měl vyřešit ten plugin. Jinak nevím jak to upravit v robots.txt ani kde ho najít.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.