Posunout text k titulku

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  gony a poslední změna je stará 8 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3595

  gony
  Participant
  Web

  Zdravím všechny chci se zeptat jak mám udělat na stránkách http://dokonalaerekce.cz/ to že titulek Andropharmia Vigor – Přírodní lék na zlepšení erekce- bude zároveň s nadpisem H2- Komu je Andropharmia Vigor určen?

  Můžete tam vidět schod. Nejsem extra znalec php, tak se chci zeptat jak a kde to upravit.

  Dík všem za odpovědi

  #16301

  Musilda
  Participant
  Web

  Titulek stránky h1 má šířku 100%, to je ten Andropharmia Vigor.

  Ten druhý titulek už je v jenom z ze dvou boxů, proto se ti zdá, že tam je schod, i když tam žádný není.Komu je určen… už je nadpis h3 v bloku magazínu.

  #16302

  admin
  Keymaster
  Web

  Zajímavé téma webu :-)

  Titulek “Andropharmia Vigor – Přírodní lék na zlepšení erekce” je hlavní nadpis stránky (h1) a má pro sebe rezervovaný celý řádek (šířka 100%). Naopak titulek “Komu je Andropharmia Vigor určen?” je pouze nadpis h2 (a patrně součástí obsahu stránky). Navíc tam asi používáte nějaký plugin pro sloupce nebo to umí přímo šablona Novia?

  Podle mě by bylo nejlepší spíše nějaké logické řešení, protože jinak bude asi potřeba upravit celou strukturu HTML. Je možné třeba udělat v levém sloupci také ještě jeden podtitulek nebo v pravém sloupci začít textem a nadpis dát až po pár řádcích. Nebo hlavní nadpis h1 zarovnat do středu (a zvětšit ho), aby to bylo více zřejmé, nevím, možností je mnoho…

  Musilda: Aha, tak jsme odpovídali nezávisle na sobě :-)

  #16303

  gony
  Participant
  Web

  Toho jsem se obaval že bych to měl celé překopat. Zeptám se Vás ještě jinak Vadí Vám ten schod při prohlížení? Nebo to tak mám nechat

  #16304

  admin
  Keymaster
  Web

  Moc se mi to nelíbí, ale asi to nevadí… Myslím, že člověku, který má problémy s erekcí, bude asi úplně jedno, jestli tam je nějaký schod. Hlavně aby fungoval ten přípravek :-)

  Co používáte na sloupce? Nějaký plugin nebo je to přímo funkce šablony?

  #16305

  gony
  Participant
  Web

  Používám wp-clums plugin

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.