posilani mailu pres PHP ve WP

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem posilani mailu pres PHP ve WP

Štítky: , ,

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 12 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #911

  vendistomas
  Participant
  Web

  Opět zdravím,

  přemigroval jsem na WP další z webů. Ten původní byl na phpRS a využíval jsem na něm pro jednu aplikaci zasílání mailů.

  Fungovalo to vy smyslu http://neco.cz/poslimail.php?prijemce=email@email.cz&mail_odesilatele=neco@domena.cz&predmet=text predmetu&zprava=text zpravy

  Uměl by to nějak i WordPress? Mohl by mi někdo poradit php kód, aby to fungovalo stejně.

  Velice děkuji. T.

  #8021

  Lukenzi
  Participant

  Na posílání emailu jsou pro wp stovky pluginů stačí si jen vybrat. Ukázany příklad ale asi nebude umět žádný, protože už z principu je to nesmysl. Např. IE umožňuje max. délku GET požadavku 2048 znaků, takže když odečtu předmět a samotnou emailovou adresu můžu odeslat zprávu max. o nějakých 1900 znacích, jinak se zpráva neodešle. Nemluvě o tom že text zprávy v GET parametru je docela šílenost.

  Z dostupné nabídky pluginů si určitě vybereš mnohem lepší, spolehlivější a bezpečnější řešení: http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=email+form&sort=

  #8022

  vendistomas
  Participant
  Web

  velikost nevadí, je to email, který se posílá defakto na mobil jako SMS (na mobilní mail) …

  doted jsem používal toto …

  <?php

  Mail($prijemce, $predmet, $zprava, “From: ” . $mail_odesilatele);

  echo “Mail odeslan…”;

  ?>

  #8023

  Lukenzi
  Participant

  Tak jednoduše použij jakýkoliv plugin pro kontaktní formulář. Já používám Fast Secure Contact Form, lze v něm nastavit jednotlivá pole, která má uživatel vyplňovat a spoustu dalších věcí. Jinak už nevím, opravdu netuším co tvá aplikace mněla dělat nebo jak funguje ale pokud jen uživatel vyplní 3 pole a odešle je na nějaký mejl tak ti ten plugin bude vyhovovat.

  #8024

  Ratesman
  Participant
  Web

  Ahoj Tomáši,

  v úvodu diskuze píšeš, že jsi s dalším blogem emigroval z phpRS na WordPress.

  Ve svém volném čase dělám stránky pro neziskovou organizaci a ta by tohle potřebovala. Myslíš, že by jsi mi mohl pomoci nebo nějak naspěrovat, jak tuhle migraci reálně a úspěšně dotahnout do konce? :)

  Díky za každou radu :)

  Mirek

  #8025

  Lukenzi
  Participant

  Ratesman: Omlouvám se že jsem se ještě neozval na mejl, ale nějak nestíhám :) Každopádně pokud na tu migraci extrémně nespěcháš může ti pomoct plugin, na kterém zrovna dělám. Chce to jen vydržet :D Nějaké to info zde.

  #8026

  Ratesman
  Participant
  Web

  Lukenzi: samozřejmě chápu, že máme všichni ještě jiné starosti, než php, mysql atd. takže budu trpělivě čekat na chystaný plugin, případně jinou, dobře odvedenou práci, takže zatím díky za snahu. Ps: jen prosím potom napiš do e-mailu, sem zatím moc nechodím :) :) i když, jak vydím ty témata, tak se to asi změní :)

  #8027

  Lukenzi
  Participant

  Plugin se budu snažit, v rámci možností, dodělat co nejdřív a neboj určitě se ozvu :)

  #8028

  Lenicka1313
  Participant

  Zdravíčko,

  já bych z vlastní zkušenosti doporučila tuto firmičku (smartemailing.cz), která se stará o email marketing pro náš server. Jsme s nimi naprosto spokojeni a odvádí velice kvalitní práci. Vložené prostředky se nám opravdu vracejí a mohu tedy pouze doporučit.

  #8029

  neteyescz
  Participant

  Ta lenicka 1313 spamuje všude,koukal jsem že i na forum jakpsatweb.cz

  Smazat a zablokovat ip admine:-)!

  #8030

  admin
  Keymaster
  Web

  Lenicka1313: A jak se to alespoň trochu týká WordPressu? Předpokládám, že služba slouží pro zjednodušení hromadného rozesílání emailů, ale moc jsem to v marketingových větách nepochopil. Až budete mít plugin pro WordPress (např. načtení všech emailových adres do vašeho systému či přímo integrace prostředí do WordPressu), tak se ozvěte :-)

  neteyes: Díky za info, odstranil jsem alespoň odkaz, už to tu ale nechám. Sice se to vůbec netýká našeho tématu, ale celé tohle vlákno se moc nepovedlo :-) Přechází od emailu po formuláře k phpRS a hromadným (marketingovým) emailům… Budu muset fórum trochu lépe moderovat, rozdělovat vlákna podle logiky, přesunovat je, atd. Zatím na to bohužel nebylo moc času…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.