Pomalý web – NextGEN Gallery

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Pomalý web – NextGEN Gallery

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mirekk a poslední změna je stará 10 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #19016

  krkovicka
  Participant
  Web

  Pomalu se načítají stránky, jak zjistím, kde je chyba? Je sice pravda, že mám na jednom FTP doménu, alias(eshop) a další 4 subdomény, nicméně mám hosting u wedosu, tarif No limit extra, který by to měl bez problémů dávat. Navíc tři subdomény jsou čerstvě nainstalované, tzn, je tam jen šablona a základní pluginy, které používám : All in SEO pack, Contact form 7, Hupso share buttons, Next Gen Gallery a TinyMCE advanced. Doposud jsem používal doménu, alias a jednu subdoménu a šlapalo to bez problémů. Jedná se o doménu http://www.saenger.cz . Děkuji za rady…. J.

  #19020

  mirekk
  Participant
  Web

  Nezdá se pomalý, naopak. Viz screen.
  Pomalý se asi zdá, když jsi přihlášený v administraci a jdeš na front-end?

  Attachments:
  #19029

  krkovicka
  Participant
  Web

  bohužel nevím, co je front-end, jsem v těchto věcech naprostý začátečník

  #19031

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Front-end je označení pro veřejnou část, Back-end je označení pro administraci…
  nebo jsem to tak aspoň pochopil :D

  I já mám zkušenost, že mi Administrace jede mnohem pomaleji, než veřejná část, a ikdyž přejdu z administrace do veřejné části, zpomalí se, přestože při odhlášeném stavu je web rychlý. Mám podezření na Admin Bar, nebo nějaké pluginy, co přidávají Skripty do stránky… ale je to jen můj tip :)

  #19038

  mirekk
  Participant
  Web

  Je to tak pomalé až od nějaké verze WP. Celkem nedávné, takže asi admin bar ne.
  Řeším to šalamounsky: když potřebuju dělat něco v administraci a současně to kontrolovat na webu (nebudu tedy používat název front-end), administraci odbývám v Chrome a výsledek prohlížím v IE (nepřihlášen).
  Vlk se nažere… a já se nevztekám pomalostí načítání :-)

  #19041

  krkovicka
  Participant
  Web

  to je dobrý nápad, ano ta poslední aktualizace nebyla úplně bez chybičky …

  #19045

  admin
  Keymaster
  Web

  Zkoušeli jste postupně deaktivovat pluginy? Nemůže to třeba způsobovat NextGEN Gallery 2.0.x (aneb první podezřelý na ráně)? Osobně jsem si na webech žádného zpomalení administrace nevšiml, ale není to vyloučeno (např. WordPress 3.8 přinesl zcela předělanou administraci). Určitě bych uvítal, kdybyste zkusili, zda za to může nějaký plugin nebo šablona, případně je to způsobeno samotným WordPressem.

  Nemusíte to testovat v jiném prohlížeči, stačí otevřít nové anonymní okno (např. v Chrome), kde bude vše zobrazeno bez přihlášení. A pokud máte nějaký testovací web, kde se problém objevuje nějak výrazně, tak bych poprosil o přístupy, zkusím se na to podívat…

  #19049

  mirekk
  Participant
  Web

  Admin:
  jinak – není pomalejší administrace. Je to tak, že když jsem přihlášený v administraci a v tom samém prohlížeči přejdu na veřejnou stránku webu, ta se načítá se místo nějakých 6-8s když nejsem přihlášen v administraci, 20-25s.
  Zkoušeno v IE9, 10, Chrome.
  Ano, je pravdou, že přibližně v té době, odkdy to pozoruji, jsem konečně usoudil, že NGG 2,0 je dostatečně stabilní a přešel na ní z nějaké 1.9.12
  Jinak ale podle měření Pingdom website je web v pohodě, někde mezi 3,5-6 s

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.