Počet přístupů aj. u každého článku. Jde to?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Počet přístupů aj. u každého článku. Jde to?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  hlav a poslední změna je stará 13 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #667

  hlav
  Participant
  Web

  Dobrý večer. Na webových stránkách provozovaných v phpRS se ve spodní části u každého článku zobrazuje autor, datum vydání, počet přečtení, taky počet komentářů a možnost přidat komentář. Něco podobného mi schází u WP. Jde to doinstalovat takto všechno najednou, nebo ne? Vím samozřejmě, že datum se zveřejňuje, jméno autora lze napsat na konec článku do textu atd. Ale třeba počet přístupů? Lze – nelze? V “Nastavení” je třeba pol. “Komentáře”, ale nepodařilo se mi ji rozběhout. Několik otázek najednou. Vím. Omlouvám se. Díky, hlav.

  #7074

  admin
  Keymaster
  Web

  Zdravím, vše výše uvedené WordPress samozřejmě podporuje a má pro to jednoduché funkce, které stačí umístit do šablony (zkuste si prozkoumat např. defaultní šablonu, která to všechno obsahuje).

  Příklad:

  Na hlavní stránce chcete pod názvem příspěvků zobrazovat datum vydání a autora. Budete tedy editovat soubor index.php vaší šablony a pod nadpis (obvykle zdůrazněn pomocí HTML tagu h2) vložíte následující kód (pouze ukázka, kterou si ještě musíte nastylovat podle vzhledu své šablony):

  <p>Článek byl vydán <?php the_time('j.n.Y'); ?> a jeho autorem je <?php the_author(); ?></p>

  Pouze pro počet přečtení konkrétních článků je třeba nainstalovat plugin (často se používá WP-PostViews).

  #7075

  hlav
  Participant
  Web

  Děkuji, vyzkouším to, hlav.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.