PLUGIN PRO PŘEHRÁNÍ VIDEA JAKO NÁHLEDOVÝ OBRÁZEK

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) PLUGIN PRO PŘEHRÁNÍ VIDEA JAKO NÁHLEDOVÝ OBRÁZEK

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Blahout a poslední změna je stará 8 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26301

    Blahout
    Participant

    Ahoj, pracuji na webu reproject.cz a hledám plugin, který by mi dovolil vložit video jako náhledový obrázek. Konkrétně jde o náhledy služeb, které společnost nabízí. Cíl je takový – zobrazení stránky, uživatel dolu scroluje a zobrazí se čtyři dlaždice ze services a videa se okamžitě začnou přehrávat.

    Má s tímto někdo zkušenost? Díky.

    aaa

    #26310

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Featured video plus parmetr autoplay podporuje při nastavení :)

    #26313

    Blahout
    Participant

    Ahoj,

    Děkuji za odpověď. Stáhl jsem, nainstaloval, nastavil dle instrukcí. Asi to dělá co má, nicméně ne co požaduji. V rámečku mi to vygeneruje obrazek z videa a když na dlaždici kliknu, otevře mi to lik a až na něm mi video začne automaticky hrát. Mně jde o to, aby video hrálo hned v rámečku, prostě nastavit video jako náhledový obrázek. Je to vůbec možné? Budu rád za jakoukoli radu.

    Díky.

    #26314

    Tomáš
    Participant

    Tak si to udělej rovnou přes HTML5
    Tady je příklad

    #26315

    Blahout
    Participant

    Asi to tak budu muset udělat. Šlo mi o kulantní řešení, aby si mohl klient to video jednoduše měnit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti