Plugin DIGG DIGG

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #18302

  michalaniol
  Participant

  Ahoj, mám 2 problémy:

  1. Když si najedete do této sekce: http://blog.eandilek.cz/jak-vybrat-detskou-postylku/ tak je tam floating špatně umístěn…nastaveno to mám tak jak je to například v sekci kontak – takto je to správně, nevíte co s tím?

  2. Když si anjedu do sekce jak vybrat… tak tam floating nemam vubec, mam ale aktivovane zobrazovani vsude….nevite cos tim?

  Děkuji moc

  #18303

  mirekk
  Participant
  Web

  Jsou tam použity různé šířky layoutu, takže ta mínusová hodnota se pokaždé počítá od jiné hodnoty.
  Navrhoval bych jednoduché řešení:
  Aktuality, Jak vybrat jsou výpisy rubrik. Tam by se plugin nemusel zobrazovat.
  Stejně tak asi nikdo nebude lajkovat na Kontaktu a dalších položkách menu, což jsou pro změnu stránky.
  Plugin bych nastavil na příspěvcích, kde se dá předpokládat kliknutí.

  Plugin je toitiž plovoucí a nastavuje se jeho pozice od “nuly”. Jak horní, tak levá/pravá pozice. A jestliže je tato “nulová” hodnota jiná u příspěvků a jiná u stránek a výpisu archivů, těžko půjde nastavit v pluginu.

  Řešením by možná bylo, najít (asi) ve style.css všechny hodnoty .dd_inner a nastavit je jednotně na např. těch 948px při kterých je to správně.

  #18306

  michalaniol
  Participant

  díky za radu :)

  #18309

  admin
  Keymaster
  Web

  Problémy s odsazením už na webu nikde nevidím, takže vyřešeno?

  Kromě pluginu Digg Digg můžete případně vyzkoušet nějaký jiný (např. AA’s Digg Digg Alternative či Slick Social Share Buttons), třeba to bude některý řešit lepším způsobem. Obecně to každý plugin řeší trochu jinak a některé fungují s konkrétní šablonou lépe a jiné zase hůře…

  Plugin Digg Digg má nějaké nastavení, aby se zobrazoval na příspěvcích, stránkách nebo výpisech rubrik? Myslím, že na stránkách by se zobrazovat asi měl a na úvodní stránce (a výpisech rubrik) by také mohl být alespoň jednou v podobě odkazů na úvodní stránku (nebo rubriku). Ale nevím, jestli to takto nějak plugin umožňuje… A ještě k umístění, možná bych ho nezobrazoval pod datem, ale spíše zcela vlevo (vedle data).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.