Plugin České služby – Glami feed – materiál – složení

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Plugin České služby – Glami feed – materiál – složení

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38124

  n3s4
  Participant

  Zdravím, jak nastavím složení materiálu (PERCENTAGE) aby se ve feedu zobrazoval takto, jak chtějí:

  <PARAM>
  <PARAM_NAME>materiál podšívky</PARAM_NAME>
  <VAL>bavlna</VAL>
  <PERCENTAGE>50%</PERCENTAGE>
  </PARAM>

  Děkuji za radu

  #38125

  admin
  Keymaster
  Web

  Tohle je docela problém :-) Zatím vím o klientovi, který to používal tak, že doplňoval vlastnosti, kde to bylo dohromady, tedy “Bavlna 50%” a odesílal v této podobě, která by měla údajně u Glami bez problémů projít. Ale už nevím, jak to celé dopadlo.

  Pokud máte tedy třeba vlastnost s názvem “materiál podšívky” a tam doplněno “bavlna 50%”, tak se to odešle jako klasický PARAM a uvidíte, co na to Glami. Asi by šlo nějak označit konkrétní parametr, rozseknout ho, najít číslo se značkou procent a odesílat to přesně v podobě, v jaké chce Glami, např. by se v nastavení parametrů zadalo +|materiál podšívky|{pa_material:VAL,PERCENTAGE} nebo něco podobného a mohlo by to fungovat automaticky, nevím…

  Ale otázkou je, jak to pak chcete zobrazovat na webu a jak to chcete zadávat v administraci. Přemýšlel jsem i o samostatném poli, které by nabízel plugin České služby, ale zatím jsem nedomyslel, jak by to mělo vypadat, aby se tam mohly zadávat dvě závisle nezávislé hodnoty (VAL a PERCENTAGE), které tam mohou být i několikrát :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.