PHP skript blogger

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30340

  janirc
  Participant

  Hezký večer, mohl by mi prosím někdo poradit, kam mám vložit toto:

  $ref = $REMOTE_ADDR
  mail("váš email","$ref","$ref");

  do HTML na svém blogu, který mám založený přes google na bloggeru? Mělo by to zjišťovat IP adresy čtenářů. To HTML je dlouhé a vůbec nevím, kam bych to tam měla vložit. Děkuji

  #30359

  admin
  Keymaster
  Web

  Sice jsme tady jako podpora pro WordPress, ale můžeme to zkusit :-) Nemáte odkaz na ten výše uvedený kód? Přijde mi, že je nekompletní a o IP adresách tam toho moc není? Spíše to hlavně odesílá emaily s konkrétní IP adresou?

  #30376

  janirc
  Participant

  bohužel nemám :(. Chtěla bych jen zjistit, kdo mi chodí na blog a některé IP adresy se mi neukazují třeba v tom stat counteru nebo na googlu a nevím, jak je dohledat. Ta holčina tam psala, že stačí do HTML vložit tento kod a že hned jak se mi na blogu objeví ty osoby, tak mi to přijde na email.

  #30381

  admin
  Keymaster
  Web

  A odkaz (nebo screenshot) na to, kde to “holčina psala” by nebyl? Ten kód je podle mě nekompletní, možná se ale jen špatně vložil do fóra?

  #30392

  janirc
  Participant

  Bohužel to už nemůžu dohledat. A nedal by se nějak ten kód vytvořit znovu?

  #30393

  admin
  Keymaster
  Web

  Bohužel, vůbec netuším, co to je přesně za kód a jak funguje, takže ani nemohu moc poradit, kam by se měl vložit (zvlášť když mi připadá neúplný). Zkuste to dohledat, třeba v historii prohlížeče…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.