Patička

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1603

  petrvybiral
  Participant

  Dobrý den, mám šablonu Twenty Eleven 1.3 a WordPress 3.3.2 a potřebuji v patičce jiný text i odkaz místo původního – Používáme WordPress (v češtině). Nevíte prosím jak to udělat? Asi jsem natvrdlý, ale druhý den to hledám. Díky moc.

  #11349

  Lukenzi
  Participant

  wp-content/themes/twentyeleven/footer.php

  řádek 27

  #11350

  petrvybiral
  Participant

  Díky, ale tam už jsem byl. Mám originální počeštěnou šablonu a ať napíšu co napíšu, pořád je tam to původní – Používáme WordPress (v češtině) a odkaz na český WordPress.

  #11351

  admin
  Keymaster
  Web

  Opravdu by to tam mělo být (řádek 27):

  <a href="<?php echo esc_url( __( 'http://wordpress.org/', 'twentyeleven' ) ); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'Semantic Personal Publishing Platform', 'twentyeleven' ); ?>" rel="generator"><?php printf( __( 'Proudly powered by %s', 'twentyeleven' ), 'WordPress' ); ?></a>

  Je to v anglickém originále, text “Používáme WordPress (v češtině)” je součástí překladu, který můžete také modifikovat (např. pomocí programu Poedit či fitru gettext).

  #11352

  petrvybiral
  Participant

  Na řádku 27 nahradím tento text – Proudly powered by %s – vlastním textem a stále mám v patičce – Používáme WordPress (v češtině) – stisknu pro jistotu ještě F5, pro nové načtení stránky a původní text je zde pořád.

  #11353

  admin
  Keymaster
  Web

  To není možné, teď jsem to zkoušel… Nepoužíváte třeba nějaký cachovací plugin? Zkoušel jste to v jiném prohlížeči? Jinak můžete celý ten řádek nahradit vlastním textem (respektive odkazem), protože celý ten kód je vlastně jen jeden odkaz… Pokud se stále nedaří, pošlete prosím přihlašovací údaje (administrátor WordPressu) na email pavelevap@separatista.net, zkusíme se na to podívat.

  #11354

  petrvybiral
  Participant

  Tak budu asi za hlupáka. Teď to funguje. Stejné místo jsem opravdu několikrát přepsal a nešlo to. Omlouvám se, sypu si popel na hlavu a děkuji.

  #11355

  admin
  Keymaster
  Web

  To se prostě někdy stává :-) Protože však brzy vyjde nová verze šablony Twenty Eleven 1.4 a provedené změny nebudou při automatické aktualizaci zachovány, tak doporučujeme spíše založit vlastní odvozenou šablonu a využít filtr gettext (příklad).

  #11356

  admin
  Keymaster
  Web

  A ještě doplním povedený (a jednoduchý) plugin Quick Localization, který umožňuje využití filtru gettext i uživatelům, kteří nechtějí zasahovat do souborů šablon (a měnit tak zdrojový kód).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.