Odsazení podrubrik

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22212

  Lajbrurek
  Participant

  Ahoj,
  dělám nějaké úpravy šablony Twenty Fourteen a chtěl bych, aby se mi podrubriky odsadily. Tak, jak je to na tomhle webu nalevo. Je tu hlavní rubrika WordPress a podrubriky čeština, krátké zprávy atd, které jsou hezky odsazené. Poradíte, prosím, jak na to?

  #22213

  Lajbrurek
  Participant

  Tak jsem zjistil, že se mi podrubriky vlastně vůbec nezobrazují. Pokud mám hlavní rubriku třeba Česko a vytvořenou podrubriku Jižní Morava, tak pokud přidám příspěvek a zařadím ho do hlavní rubriky i podrubriky, tak se to v šabloně zobrazí úplně rormálně, jako kdyby vůbec nešlo o podrubriku.
  Příklad tady: http://lajbrurek.tode.cz/
  Česko je hlavní rubrika a Jižní Morava je podrubrika. Ale tváří se to, jako by šlo o dvě hlavní rubriky.

  #22214

  Lajbrurek
  Participant

  Tak jsem na to přišel. V administraci MENU – WIDGETY – rozkliknout widget RUBRIKY a zatrhnout Zobrazit strukturu. Třeba to někomu v začátcích pomůže :-)

  #22242

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za vysvětlení, ať se daří :-) Možná by se mohlo “Zobrazit strukturu” v nastavení widgetu do budoucna přeložit trochu lépe, aby to bylo každému hned jasné? Nějaké nápady?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.