Odlišné položky menu na konkrétní stránce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Šablony, CSS (zobrazení webu) Odlišné položky menu na konkrétní stránce

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  meryda a poslední změna je stará 4 roky, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27903

  meryda
  Participant

  Odděleno z původního tématu.

  Dobrý den,

  hned v úvodu se přiznám, že se tvorbu webu teprve učím. Používám Artisteer 4. Mám podobný ale podstatně jednodušší problém.
  V hlavním horizontálním menu je záložka kontakty. Ta odkazuje na stránku s hlavní adresou firmy. Na této stránce by se zároven mělo zobrazit menu s +/- 5 odkazy na jednotlivá oddělení. Můžete mi prosím poradit jak na to?

  Předem velmi děkuji za rady.

  #27951

  admin
  Keymaster
  Web

  @meryda: Nevím, jestli jsem to správně pochopil… Hlavní horizontální menu můžete bez problémů nastavovat v menu Vzhled – Menu? Chcete přidat podřazené položky do menu pod stránku “Kontakt” tak, aby se zobrazovaly na celém webu (např. po najetí myší na nadřazenou položku)? Nebo mají být zobrazené pouze pro konkrétní stránku “Kontakt”? Nemáte nějakou ukázku (web, screenshot), jak by to mělo vypadat?

  #27972

  meryda
  Participant

  Jestli vás dobře chápu, tak boční menu by se mělo zobrazit jen po rozkliknutí položky kontakt. Když v nabídce zvolím vertikální menu, tak mi ho vytvoří automaticky s položkami z menu horizontálního…
  přikládám schematický obrázek stránky.
  Velmi děkuji za odpověd.

  Attachments:
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.