Odkazy NoFollow

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  sweg a poslední změna je stará 7 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20341

  sweg
  Participant

  Dobrý den,
  mám problém s affil webem (dozvěděl jsem se, že je daleko lepší mít odchozí odkazy noffolow a pořádně nevím jak to hromadně i zpětně u příspěvků udělat). Našel jsem nějaký kod ale nevím jestli je ok nebo ne.
  Zde je odkaz kde je kod, tak kdyby to někdo zkontroloval a řekl jestli to jde použít na šablonu Twenty Twelve nebo doporučil něco jiného (plugin).
  Poté jestli je kod v pořádku, tak se umisťuje pod <?php nebo vedle/začátek/konec?
  Je to trochu delší ale děkuju za pomoc.
  Děkuji a pěkný večer

  #20344

  ScheRas
  Participant
  Web

  Takhle od pohledu by kód fngovat měl, není nic jednoduššího, než-li to zkusit. Vkládá se do souboru functions.php klidně hned na další řádek za <?php.

  #20353

  sweg
  Participant

  Ano, děkuji myslel jsem si to. Musím se ještě zeptat a ujistit, affil odkazy jsou v pořádku nic se na nich nezměnilo (jen že jsou nofollow) že? Kod už mám vložený… je nějaký nástroj kde můžu zjistit jaký odkazy z mojí stránky jdou?
  Děkuji

  #20357

  ScheRas
  Participant
  Web

  Když si otevřete svou stránku a zobrazíte si zdrojový kód (Ctrl+U), tak byste u každého odkazu měl najít vlastnost nofollow.

  #20366

  sweg
  Participant

  No, někde jsem to viděl ale nevím jestli to platí na všechny odkazy co vedou pryč (99% je Timeland) je to čistě affil web a když to nebude nofollow, tak to může uškodit. Můžete se prosím podívat osobně? Jestli tomu rozumíte, tak to snad bude na chvilku. Zde je odkaz
  Děkuji

  #20391

  sweg
  Participant

  Klidně kdokoliv jiný to může zkontrolovat a pomoct! Moc to potřebuji vědět, děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.