Odfiltrování youtube videa – zobrazení příspěvků na HP – loop, the_contetn()

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Odfiltrování youtube videa – zobrazení příspěvků na HP – loop, the_contetn()

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  robertzelenka a poslední změna je stará 5 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30788

  robertzelenka
  Participant
  Web

  Zdravím, řeším problém – na webu mám na hlavní stránce kromě klasického výpisu nových článků také jeden “úvodní” článek se speciálním stylováním a pak ještě jeden “random” článek.

  U random článku vypisuji náhledový obrázek, datum, a text článku (je to krátký odstavec). Každý článek má ovšem v sobě youtube video a když chci pomocí funkce the_content() zobrazit text, tak se mi vždy samozřejmě zobrazí i to youtube video.

  Můj dotaz a prosba o pomoc je tato – jak prosím odfiltrovat z the_content() na hlavní stránce u random příspěvku zobrazení youtube videa, které je vždy na začátku každého článku?

  Ideální by bylo, kdyby mi někdo poradil, jak napsat funkci, která by mi vzala funkci the_content(), “nadefinovala” by u ní zákaz vkládání youtube videa (iframe odfiltrovat?) a vrátila by podobnou funkci, něco jako the_content2(), která by mi pak v šabloně na hlavní stránce zobrazila jen ten požadovaný textový obsah z článku … díky za pomoc :-)

  Nejsem programátor, takže tohle prostě napsat nedokážu sám…

  #30795

  robertzelenka
  Participant
  Web

  Mam to … sice to není úplně to, co jsem hledal, ale funguje to. Do functions.php jsem přidal toto:

  function filtered_content($content){ 
    $content = preg_replace('/<iframe.*?>/', "", $content); // removes iframes
    return $content;
  }
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti