NGGallery – problém s obrázky, chyba 404 na hostingu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem NGGallery – problém s obrázky, chyba 404 na hostingu

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 13 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #764

    katkaa
    Participant

    Ze dne na den se mi přestali zobrazovat a načítat obrázky, jak v uveřejněných článcích, ve widgetu, tak v samotné administraci NGG. V Total Commanderu jasně vidím, že na ftp tyto soubory jsou. Ale když si zadám tu samou cestu v prohlížeči napíše mi to chybu 404 hlášení od hostingu. Pokud by někdo věděl, co s tím, budu strašně ráda za pomoc. Děkuji za odpovědi. (mám WP 3.0.1 a NGG nejnovější verzi)

    Takže novinka! Nejdou mi obrázky v celém WP i přes média :(

    #7395

    admin
    Keymaster
    Web

    To je podivné, zejména pokud je to opravdu “zničehonic”. Možná nějaká změna u hostingu?

    Nahrávat obrázky normálně můžete a v Knihovně médií (či NextGEN Gallery) je vidíte?

    Budeme potřebovat URL webu a ideálně přístupy do WordPressu pro otestování (pošlete vše na email pavelevap@separatista.net).

    #7396

    pavel hatas
    Participant
    Web

    Dobry den,

    Jak pak jste vyresili tento problem? Stalo se mi to same. Vyresil jsem to vlozenim obrazku znovu. Minuly tyden, mi ale spadly kompletne vsechny stranky. V databazy snad jsou, ale nejde je zobrazit ani najit.

    dekuji

    Pavel Hatas http://www.janov-ubytovani.cz

    #7397

    admin
    Keymaster
    Web

    Nedořešili jsme bohužel nic, protože se uživatelka katkaa už neozvala. Takže to buď vyřešila a už se neozvala nebo to dál vůbec neřešila (obě řešení jsou špatná). Pokud se vám ale stalo něco podobného, tak snad máme novou šanci na dořešení :-)

    Platí pro vás vše, co jsem psal výše (dotazy, přístupy). Pokud budete mít chuť, tak pošlete podrobnosti na uvedený email…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti