Nezobrazuje se mi možnost platby COD ve wocomerce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Nezobrazuje se mi možnost platby COD ve wocomerce

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 3 roky, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #29923

  lubossito
  Participant
  Web

  Ahoj mám nainštalovaný wordpress a používam rôzne platobné metody. Všetko je OK len neviem najsť, kde sa mi má zobraziť platobná metoda Cash on Delivery (COD), aby som ju vedel nastaviť. Mám namysli to, že sa mi nezobrazuje v sekcii Woocomerce / Nastavení / Pokladna.
  Zobrazujú sa mi v sytéme všetky okrem tejto.
  Neviete kde môže byť chyba?

  Posielam printscreen.

  Ďakujem za rady

  Ľ

  #29931

  admin
  Keymaster
  Web

  Screenshot se asi nepodařilo nahrát? Používáte nejnovější verzi WooCommerce? Zkoušel jste deaktivovat všechny ostatní pluginy, zda tuto platební metodu některý z nich neskrývá?

  #29934

  lubossito
  Participant
  Web

  Skúšal som teda povypínať postupne plugin za pluginom a zistil om ,že plugin Zásilkovna (torret) pri aktivácii automaticky vypína možnosť COD, nahradzuje ho možnosťou Dobírka. Neviete akoto obísť a znovuaktivovať COD aj s možnosťou aktívneho pluginu Zásilkovna? Ľudí to môže celkom pliesť.

  Ľ

  #29935

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak to těžko říci, jde o placený plugin, který nemám k dispozici, takže bych asi doporučil obrátit se přímo na autora nebo tam možná bude nějaké speciální nastavení, opravdu nevím… Mimochodem, Zásilkovna se stane brzy součástí pluginu České služby, zájemci mohou testovat zde.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.