Nextgen gallery – problém nejde mi nič

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Nextgen gallery – problém nejde mi nič

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Mojma a poslední změna je stará 8 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23397

  Keroman
  Participant

  Dobrý deň. mam taký problém že po reinštalácii modulu nextgen gallery mi nejde vôbec nič. V menu gallery mi ukáže iba Manage Tags a to je všetko. Pred vymazaním modulu mi to išlo v poriadku. WordPress mam 4.2.2 a tému používam Minamaze PRO.

  Prosím ak s tým máte niekto skúsenosti za každú radu bude vďačný. Skúšal som už vymazať aj všetko s nextgallery cez FTP a aj deaktivovať ostatné moduly čo by mohli tomu brániť ale nič mi nepomáha.

  Ďakujem

  #23400

  admin
  Keymaster
  Web

  Takže jste plugin NextGEN Gallery deaktivoval a stejně web nefunguje? Zkuste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fifteen? Jaký používáte hosting? Jaký máte dostupný memory_limit (PHP paměť)?

  #23402

  Keroman
  Participant

  ano deaktivoval som ho aj tak to nejde. skušal som deaktivovať aj ostatné všetky pluginy a aj tak to nejde. hosting mam na stránke webhouse.sk. Skúšal som iné pluginy na galériu a tie mi fungujú. Dal som teraz vychodiu šablónu a nepomohlo

  #23404

  Keroman
  Participant

  prikladám aj sceenshot

  #23411

  admin
  Keymaster
  Web

  Co se stane když se pokusíte v administraci zobrazit stránku mojedomena/wp-admin/admin.php?page=nextgen-gallery? Jakou máte dostupnou PHP paměť (memory_limit)? Zkuste použít např. plugin WP-Memory-Usage.

  #23414

  Keroman
  Participant

  plugin som nainštaloval. ako ju spustím v administrácii? prepačte ale toto je prvá stránka ktorú robím tak mam len obmedzené skúsenosti

  #23416

  admin
  Keymaster
  Web

  Po aktivaci pluginu by se měla zobrazit informace o paměti přímo v novém boxu na Nástěnce (a potom u každé administrační stránky dole v zápatí).

  #23418

  Keroman
  Participant

  Ano mam to:

  PHP Version: 5.3.3 /64Bit OS
  Memory limit: 128MB
  Memory usage: 64,94MB

  #23421

  admin
  Keymaster
  Web

  Paměť by měla asi stačit, těžko říci. Co se stane, když zadáte do prohlížeče adresu: mojedomena/wp-admin/admin.php?page=nextgen-gallery (slovo mojedomena musíte nahradit podle své domény)? Nepoužíval jste nějaký plugin pro správu uživatelů a jejich oprávnění?

  #26796

  Mojma
  Participant

  Dobrý den,
  nainstaloval jsem si dnes NextGEN Gallery. Vložil několik obrázků do fotogalerie. Základní náhledy fungují. Také Základní NextGEN prohlížeč obrázků.
  Nicméně při použití následující funkce se objevily potíže:
  – Základní NextGEN prezentace – bez zobrazení obrázku a stále se točí uprostřed prázdného okna kolečko.
  Děkuji za odpověď, Mojmír

  #26815

  admin
  Keymaster
  Web

  @mojma: Jakou verzi prohlížeče Firefox používáte? Zkoušel jste jiný prohlížeč? Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Sixteen? Jakou verzi WordPressu používáte?

  #26832

  Mojma
  Participant

  Děkuji za odpověď. Zkoušel jsem postupně vypnout pluginy.
  Hned, co jsem deaktivoval Fancybox for WordPress, prezentace NextGEN Gallery se rozběhla :-)
  Mojmír

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.