Neprovedená aktualizace WP 4.3

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Neprovedená aktualizace WP 4.3

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #24293

  holman.rostislav
  Participant

  Při aktualizaci na WP 4.3. mi nahrávání “spadlo” a zamrazil se celý prohlížeč. Při otvírání administrační stránky http://biledivadlo.cz/wordpress/wp-login.php vyskakuje hláška:

  Fatal error: Cannot redeclare preview_theme() (previously declared in /DISK2/WWW/biledivadlo.cz/www/wordpress/wp-includes/theme.php:650) in /DISK2/WWW/biledivadlo.cz/www/wordpress/wp-includes/deprecated.php on line 3506

  Zálohu jsem provedl, ale nevím, jak mohu zálohovací soubor “wordpress_biledivadlo_cz_wp_20150819_353.sql.gz” nahrát (rozbalit). Dá se aktualizace WP 4.3 spustit ještě jiným způsobem?

  #24294

  admin
  Keymaster
  Web

  Zajímavé, podobná hláška už se objevila i na oficiálním anglickém fóru.

  – Zkuste deaktivovat všechny pluginy (na FTP stačí přejmenovat adresář wp-content/plugins).

  – Zkuste aktivovat výchozí šablonu Twenty Fifteen (na FTP stačí přejmenovat adresář s aktuálně používanou šablonou, např. wp-content/themes/sablona).

  – Pokud se web stále nenačte, tak zkuste provést aktualizaci na WordPress 4.3 ještě jednou ručně. Stáhněte si instalační balíček a přepište všechny soubory na FTP. Nemusíte se obávat o nic nepřijdete, jde o stejné soubory, které se mění při automatické aktualizaci.

  #24295

  Michal Janata
  Participant
  Web

  Já jsem měl třeba problém s aktualizací šablon, po “aktualizaci” skončily šablony od WP v poškozených, chybělo tak 70% souborů. Musel jsem to tam nahrát ručně.

  #24301

  admin
  Keymaster
  Web

  @holman.rostislav: Vypadá to, že už je web funkční. V čem byl nakonec problém?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.