Nemohu přistupovat do sekce příspěvky (viz popis)

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress Nemohu přistupovat do sekce příspěvky (viz popis)

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33048

  ulobornfree
  Participant

  Zdravím, mám akutní problém. WP web běží rok a půl bez problémů. Dnes v podvečer rázem po přihlášení do administrace a pokusu přístupu k příspěvkům se objevila jen zpráva “NEPLATNÝ TYP OBSAHU” či její anglický ekvivalent. Má někdo zkušenost s tímto zákysem. Web jako takový běží zatím bez závažnějších problémů, ale nemohu přidávat/editovat příspěvky.

  Předem díky za každý nápad.
  Marek

  #33050

  TomWP
  Participant

  Ahoj, mám úplně stejný problém, příspěvky teda přidávat můžu, ale jinak nepoužitelné. Nezmizelo to ani po aktualizaci na 4.8

  #33053

  IJVo
  Participant

  Přidávám se, tentýž problém u 2 webů na hostingu Wedos, WordPress 4.7.5
  Prosím o radu co s tím.
  IJVo

  #33056

  ulobornfree
  Participant

  Tak update pánové, dnes ráno na jiném kompu (v práci) vše funguje jak má (zatím). Prohlížeč chrome a firefox oproti pc, které mám doma s operou (zkoušel jsem i edge). Opět zkusím na domácím pc a dám vědět.

  #33057

  ulobornfree
  Participant

  Takže nějakým zázrakem je vše opět funkční i po otestování na domácím pc. Na testovacím hostingu onoho webu se tento problém nevyskytl vůbec. Mohl by být společným jmenovatelem problému Wedos?

  #33068

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, nakonec to vypadá, že to byl problém Wedosu, patrně nějaká souvislost s aktualizací/kompilací Apache na serveru a následnými problémy s mod_rewrite. Mělo by to být opraveno, související informace (česky, anglicky).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.