Nelze vytvářet nové příspěvky, pouze editovat staré

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nelze vytvářet nové příspěvky, pouze editovat staré

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22222

  Tom86
  Participant

  Spravuji web http://www.vcctrebic.cz

  Po přechodu ze starého hostingu, který měl problém s kapacitou databáze a nahrání nového wordpresu na WEDOS, mi nejdou přidávat příspěvky, viz foto.

  Mohu jen uložit koncept, ale nic víc. Uložený koncept nikde potom nenaleznu.

  #22224

  admin
  Keymaster
  Web

  Obrázek se patrně nenahrál, zkuste to prosím znovu. Jak velkou databázi máte aktuálně? Wedos má také omezení, myslím 1 GB. Nebyl tam nějaký problém s přesunem webu?

  #22225

  Tom86
  Participant

  Screenshot problému…

  Attachments:
  #22228

  Tom86
  Participant

  Přechod na wedos byl kvuli tomuto problému, chvíli přidávání příspěvků fungovalo, ale pak zase nic.
  Velikost webu * 545 MB
  Velikost e-mailů * 0 MB
  Velikost databází * 3 MB

  #22230

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, podle obrázku to vypadá na problém s nedostatečnou velikostí databáze, což jsme tu už několikrát řešili. Ale podle statistik tam máte pouze 3 MB, což by neměl být žádný problém. Takže je to dost podivné… Když jste web přenášel, tak jak byla velká databáze (soubor s daty)? Od jakého hostingu jste přecházel a s jakým limitem tam byl konkrétně problém?

  #22237

  Tom86
  Participant

  Přenášl jsem před rokem, z Otoman na Wedos, po převodu šlo normálně články přidávat, udělal jsem tak 2 až 3 a zase se to seklo. nejde vytvořit ani jiný uživatel, zkoušel jsem vypnout pluginy, změnit téma. Nic z toho nepomohlo.
  A na otomanu limit byl 200 mb

  #22238

  admin
  Keymaster
  Web

  Jak může být databáze velká 3 MB, když jste přesunoval 200 MB? Na webu nemáte na první pohled nic speciálního, aby tam musela být tak velká databáze. Něco tam je špatně. Pošlete přístupy, zkusím se na to časem podívat…

  #22915

  m.kolovsky
  Participant

  Mám stejný problém, vlastně soudě podle obrázku totožný.
  Přišli jste na nějakou chybu nebo čím by to mohlo být?
  Díky

  #22928

  admin
  Keymaster
  Web

  @m.kolovsky: Ano, je to problém s omezenou velikostí databáze.

  @tom86: Řešení bylo nakonec velmi jednoduché. Uživatel sice asi něco přenesl na nový hosting, ale web fungoval stále z původního hostingu a načítal původní databázi :-) Patrně totiž nebyly ani přesměrovány DNS záznamy a další údaje…

  Díval jsem se také na databázi a kvůli zmiňovanému problému nebylo třeba web vůbec přenášet, pouze tam bylo mnoho Spam komentářů a obrovská tabulka wp_options, což by však šlo patrně vcelku snadno pročistit. Rozhodně bych web nikam v současné chvíli nepřesměroval, protože databáze 3 MB je dost malá a možná tam bude chybět mnoho souvisejících dat…

  Doporučil jsem nejdříve pročistit databázi a až potom ji případně přenést. Osobně bych to ale klidně nechal u Otomanu, cena mi tam přišla pro dané účely velmi dobrá (i levnější než Wedos).

  A jak to celé dopadlo už nevím… Podle DNS záznamů už se web nyní načítá z Wedosu, takže k nějakému přesunu nakonec došlo, ale těžko odhadovat podrobnosti…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti