Nelze aktivovat plugin pro přidání druhé měny Woo Display Additional Currency

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Nelze aktivovat plugin pro přidání druhé měny Woo Display Additional Currency

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20953

  Maro
  Participant

  Zdravím,
  nemá zde někdo zkušenost s používáním pluginu Woo Display Additional Currency.
  Tento plugin přidává na stránce produktu druhou měnu. Při pokus o aktivaci mi hlásí buď

  Fatal error: Cannot redeclare register_mysettings() in /data/web/virtuals/82179/virtual/www/wp-content/plugins/woo-display-your-currency/woo-display-your-currency.php on line 38

  Tedy nelze vůbec aktivovat. Nebo

  The plugin generated 4 characters of unexpected output during activation. If you notice “headers already sent” messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.

  Je to jednoduchý plugin s jedním php souborem, ale v kódování se prakticky nevyznám a nepodařilo se mi najít co v něm ten problém způsobuje.
  Předem děkuji za pomoc.

  #20954

  admin
  Keymaster
  Web

  Součástí pluginu Woo Display Additional Currency je funkce register_mysettings(), konkrétně zde, kterou už ale patrně používá nějaký jiný plugin nebo šablona. Můžete zkusit najít viníka postupnou deaktivací pluginů a šablony nebo tuto funkci přejmenovat v tomto malém pluginu (na všech místech .php souboru) a napsat autorovi, aby to do příští verze opravil a doplnil tam nějaký prefix.

  Ta druhá chyba s tím podle mě přímo nesouvisí, odhalit příčinu můžete pomocí našeho staršího článku.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.