Nefunkčnost webu – zmizel obsah

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress Nefunkčnost webu – zmizel obsah

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21299

  Baratheon
  Participant

  Dobrý den,
  potřeboval bych vědět, co se stalo a jak řešit tento problém. Když najedete na web: http://www.moram.cz tak se zobrazí úplně prázdná strana a ani zdrojový kód tam není. A stalo se to z ničeho nic. Na tom webu se minimálně tři týdny nic nedělalo, neopravovalo.

  Kontaktoval jsem technika webhostingu, který mi sdělil následující informace: Není u nás žádná chyba – doména směřuje do webhostingu. Webhosting běží bez problémů. Dostupnost domény funguje tak jak má. Chybu musí napravit správce: data tam jsou, ale nezobrazují se.

  Poraďte prosím jak tento problém řešit. Děkuji a přeji hezký den.

  #21300

  admin
  Keymaster
  Web

  Bílá stránka je většinou znamení nějaké chyby… Jaký používáte hosting? Nemohli dělat na serveru nějaké změny? Zkuste natvrdo deaktivovat všechny pluginy, tedy přejmenovat složku wp-content/plugins na FTP. A následně deaktivovat aktuálně používanou šablonu (opět přejmenováním složky wp-content/themes/sablona s aktuálně používanou šablonou). Nepomohlo to?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.