Nefunkční Widgetkit od Yootheme po aktualizaci na WP 3.6

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nefunkční Widgetkit od Yootheme po aktualizaci na WP 3.6

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3590

    vasek.vavra
    Participant

    Ahoj všem, chtěl bych se vás zeptat na následující: aktualizoval jsem WP na 3.6 a přestal mi fungovat widgetkit od Yootheme, ze kterého jsem používal slideshow. Myslím si, že by mi asi pomohla novější verze widgetkitu, jenže je to placené… Existuje nějaké řešení? Nefunkční widgetkit se projevuje tím, že při jakékoli změně ukazuje jen běžící pruh (jako že pracuje), ale skutek utek… :( Děkuju

    #16277

    admin
    Keymaster
    Web

    Rozumím, ale tady bude každá rada drahá :-)

    Widgetkit vypadá docela dobře, verze zdarma by nestačila (Slideshow Lite)?

    Máte několik možností:

    1) Přestat ho používat a nasadit nějaký jiný slider, který je dostupný zdarma.

    2) Můžeme se to pokusit opravit, což ale bude také placená práce, takže bych spíše doporučil zakoupení licence :-)

    3) Zakoupit novou verzi.

    4) Vrátit se ke starší verzi WordPressu (nedoporučuju).

    Problém také nemusí být ani v samotném Widgetkitu, nemůže jít o nějaký konflikt s jiným pluginem či přímo šablonou… Těžko říci, musel bych se podívat do zdrojových kódů a na chyby, které to způsobuje…

    #16278

    vasek.vavra
    Participant

    Díky za podrobnou odpověď! ;)

    Widgetkit bych rád zachoval v jeho plné variantě, protože z něj využívám ještě i Accordion, který se mi docela hodí a líbí…

    Zkusím se podívat tedy po nějakých free řešeních.

    Díky

    #16279

    admin
    Keymaster
    Web

    Buď je řešení pomocí Widgetkitu ideální, chcete si ho ponechat a zaplatíte (aneb stojí to zato) nebo se bez něj budete muset obejít… Započítejte si ale také při případném rozhodování čas na hledání náhradního řešení, jeho případnou implementaci a dotazy ve fóru. Možná by se koupě už před pár dny vyplatila :-)

    #16280

    vasek.vavra
    Participant

    Jj, tomu rozumím, to je jasné…

    Widgetkit se mi líbil, proto jsem si ho zaplatil. Jen se mi nelíbí ten systém, že když mi vyprší tříměsíční membership, tak si musím s přechodem na novou verzi WP koupit nový Widgetkit, aby mi fungoval… Vím, že chtějí vydělat a že asi nemohou tušit, co bude v nových verzích WP, ale připadalo by mi solidnější, kdyby to prostě šlapalo pořád… Jak to řeší jiní? Asi těžko si to všichni koupí, že… Můžu si to stáhnout z nějakého warezu, ale proč… Takže asi končím jen takové obecné plkání a plácání do vody… :) Díky

    #16281

    admin
    Keymaster
    Web

    Pravda, ta licenční politika není úplně ideální, 6 měsíců jsou dvě velké verze WordPressu. Sice mají na prodloužení členství slevu 20 %, ale stejně to není ideální, radši mám licence s časově neomezenou podporou, protože se může kdykoli objevit nějaký jiný konflikt… Každopádně je to o důvod víc, proč se podívat po jiném řešení a uvítáme, když dáte vědět, jestli něco pěkného najdete…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti