nefunkční fitr pro Google mapy

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna je stará 2 měsíce, 3 týdny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38620

  help_is_needed
  Participant

  Dobrý den,

  řeším na webu, který běží ve WordPressu a používá šablonu ListGo, zásadní problém: Google mapa nezobrazuje požadovaný výběr míst, který je nadefinován podle tagu, kategorií a lokace. (příloha 1)
  Poté, co vyberu určitý tag či kategorii, zobrazí se sice cca (ani to není 100%) místa, která jsou jím otagovaná (příloha 2), jakmile se ale pohne mapou (přiblíží, oddálí, cokoliv), okamžitě se filtr vymaže a na mapě vyskočí opět všechna místa bez ohledu na výběr. (příloha 3)
  Zdá se, jakoby se Google mapa neustále načítala a “zapomněla” původní výběr.

  Prosím, věděli byste mi poradit, jak tento problém vyřešit? Mapa je pro web zcela zásadní. Děkuji vám.

  (K šabloně již oficiální podpora skončila a ta “neoficiální” nereaguje…)

  #38624

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  no jak jsem se koukal i na oficiální web i na themeforest, tak to s tou šablonou vypadá dost špatně, protože poslední update je z loňského roku a na themeforestu je dokonce napsáno wiloke does not currently provide support for this item. Takže bych začal trochu zvažovat přechod na něco jiného (tedy pokud to nechcete programovat svépomocí), protože dříve nebo později se těch chyb může vyvrbit více.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.