Nefunguje plugin eshop

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5613

  zooh
  Participant

  Ahoj, prosím poradíte mi někdo? Nainstalovala jsem si na jeden web plugin Eshop, který mi na tom webu výborně funguje. O týden později jsem si jej nainstalovala na jiný web a tam nefunguje nic. Píše mi to chybu:

  Fatal error: Call to undefined function wp_get_theme() in /web/htdocs1/flying_legendscz/home/www/wp-content/plugins/eshop/eshop-admin-functions.php on line 322

  Vůbec to nechápu, když porovnám jeden web s druhým není v nich rozdíl. Stejné pluginy, dokonce jsem tam zkusila dát stejné šablony. A když srovnám inkriminovaný dokumenty tak jsou také stejné. Na daném řádku je:

  //bad themes
  $eshopbadtheme = wp_get_theme();
  if($eshopbadtheme->{'Author URI'} == 'http://www.elegantthemes.com')
  echo ''.__('<span class="test">Warning:</span> The developers of eShop <strong>will not</strong> support anyone using a theme from Elegant Themes.'.'eshop');
  echo '</p>'."n";
  }
  }

  Zkusila jsem jej smazat, ale pak nefunguje celý wordpress. Už nevím co s tím – poradí mi prosím někdo?

  #17006

  zooh
  Participant

  á, tak už jsem to vyřešila. Omlouvám se za otravování – můžete to smazat.

  #17007

  admin
  Keymaster
  Web

  Není potřeba to mazat, naopak to má sloužit dalším uživatelům, kteří narazí na podobný problém. Jak jste to vyřešila? Plugin Eshop vyžaduje WordPress alespoň ve verzi 3.4, takže předpokládám, že jste ho aktivovala na nějakém starším WordPressu, protože funkce wp_get_theme() byla přidána také až ve WordPressu 3.4.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.