Nefunguje odkaz "…více zde" u příspěvků.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nefunguje odkaz "…více zde" u příspěvků.

Štítky: , , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna je stará 6 let, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35397

  NoFire
  Participant
  Web

  Ahoj, mohl byste mi prosím někdo poradit ?
  Na adrese http://www.nesuchyne.cz Používám WP verzi 4.9.6 a šablonu Dorman. Mám problém se zobrazením detailu příspěvku Rybářské závody, ale děje se to i v jiných příspěvcích. Když kliknu na ikonu ‘…více zde’ zobrazí se na stránce “no images were found”, ale já kliknul na odkaz na podrobnosti a ne na obrázek. Nejhorší je, že u některých příspěvků to funguje, ale nenašel jsem v čem je rozdíl.

  Další problém je v tom, že nefunguje odkaz (na počasí) v tomto příspěvku i když v databázi je ve sloupci post_content text i s hypertextovým odkazem, ale v příspěvku se nezobrazí.

  Děkuji za pomoc.

  #35400

  Azifaral
  Participant
  Web

  Zdravím,
  no jak jsem se koukal, tak ten problémek bude ještě trochu někde jinde a to, že když kliknu na nadpis nebo obrázek u Rybářské závody, tak se dostanu na stránku http://www.nesuchyne.cz/rybarske-zavody/, ale tam ale na té stránce nic není. Jinde mi to funguje. Máte ten příspěvek založený dobře? Tam totiž chybí i nahoře vedle titulku ta drobečková navigace atd.

  #35401

  NoFire
  Participant
  Web

  Díky za tip. Nevím proč mě nenapadlo to napsat znova :-( .Ono to zřejmě kolidovalo s názvem stránky, která se jmenuje stejně ve fotogalerii, ale myslel jsem, že když je jedno fotogalerie a druhý příspěvek, že se to nemůže potkat. Nicméně jsem to přejmenoval na Rybářské závody 2018 a už je to OK. Ale odkaz stejně nejde, ale to mě tolik netrápí, protože v detailu to funguje.

  Díky za pomoc

  #35403

  Azifaral
  Participant
  Web

  No mě ten odkaz, tedy pokud se bavíme o kliknutí na Více zde už funguje. Ta kolize tam samozřejmě být musí, když je to ve výsledku stejné url.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.