Nefunguje galerie obrázků.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5400

  jirkavo
  Participant
  Web

  Na stránkách http://www.muzeumlanskroun.cz/?page_id=436 nejdou galerie. Zobrazí se obrázek na místě webu. Vypadá to špatně a uživatele to mate. Rád bych to opravil. Nejsem autor a ani ten si asi neví rady. Asi to chce něco přeinstalovat nebo upravit.

  #16888

  mirekk
  Participant
  Web

  Na webu je použita NextGen galerie. Takže se podívat na nastavení pluginu a na způsob, jakým jsou obrázky do příspěvku vloženy

  Edit: možná by bylo vhodné nainstalovat nějaký plugin Ligh Box pro zobrazování fotek. Já používám Fancy Gallery, který je pro tento účel sice dost zbytečně rozsáhlý a využívám z něj právě jen tu Fancy box. Je to zvyk ještě z doby, kdy to býval opravdu jen ten Fancy Box

  #16889

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, jde o plugin NextGEN Gallery, kde si musíte definovat různé efekty pro zobrazování obrázků. Ve zdrojovém kódu je sice vidět nějaká třída s názvem thickbox, ale patrně tam něco nefunguje, možná to mohlo vzniknout po aktualizaci pluginu na verzi 2.x.

  Podívejte se každopádně do menu Gallery – Other Options – záložka Lightbox Effects a zkuste tam nastavit něco jiného, případně upravit nastavení.

  P.S. Tak teprve teď jsem si všimnul, že máte na webu starý WordPress 3.3.x, takže první a základní rada je provést aktualizaci WordPressu i všech pluginů.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.