Nefunguje editor

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  k0m1s a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18686

    k0m1s
    Participant
    Web

    Zdravím pánové,
    mám problém, se kterým se potýkám poprvé a nevím si s ním rady. Včera jsem vyaktualizoval svůj web na WP na nejnovější CZ verzi (3.9.1) a najednou mi v administraci nejdou přidávat články. Přesněji řečeno – když přepnu mezi HTML a editorem, celý editor se mi sekne a již s tím nemůžu nic dělat. Zkoušel jsem i přeinstalovat na ENG verzi, ale to už bylo asi pozdě. Dále jsem zkoušel i jiný prohlížeč, ale bylo to stejné.

    Mohli by jste mi, prosím, poradit, co mám nyní dělat? Bohužel jsem si neudělal ani zálohu DB a souborů, abych se vrátil do stavu před aktualizací :(
    Problémový web je: http://paranormal.komis-site.eu/ (snad to není zakázané).

    Děkuji všem, co by mi poradili.

    #18688

    k0m1s
    Participant
    Web

    Omlouvám se za double post, ale nejde mi edit a zároveň za duplicitní téma. Problém jsem vyřešil díky diskuzi, která zde již je. Bordel mi dělal jeden plugin, který jsem již odstranil. Ještě jednou děkuji.

    #18693

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za reakci! Jen pro zajímavost, o jaký šlo konkrétně plugin?

    #18705

    k0m1s
    Participant
    Web

    Bohužel už si nepamatuji název pluginu, ale dělal mi to plugin pro admin tým, který jsem si stáhl dříve pomocí administrace webu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti