Nahrání audio a video souborů na web větších než 100mb

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Nahrání audio a video souborů na web větších než 100mb

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2807

  Masseuer
  Participant
  Web

  Zdravím.

  Poradí prosím vas někdo jak dostat na web vetsi soubory v audio a video formatu?

  Zkousel jsem to nahrat primo na ftp.

  Pouzil sem i plugin Add from server.

  Soubor se objevil v knihovne ale kdyz zkopiruju link do audio prehravace (pouzivam MediaElement.js i plugin haiku) tak mi to napiše že nemám přistup k souboru.

  zkousel sem i zvysit php limit z 32mb pomoci wp-config.php podle jednoho navodu na webu – nefunguje.

  Uz mi to prijde na palici. Chci jenom nahrat audio a video soubor na svuj web a to tak, aby si je mohli navstevnici rovnou pustit.

  Díky za radu! A mejte se.

  #14520

  Masseuer
  Participant
  Web

  konkretne to pise pri pokusu o prehrani tohle:

  You don't have permission to access /wp-content/uploads/SKLAD/JaknajÃtpotencionálnÃzájemceazÃskatje,anižbyvásodmÃtli..mp3 on this server.

  #14521

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Pokud chcete soubory přímo přehrávat, sežeňte si nějaký online přehrávač (jsou jich desítky) pro WP. Ten by to měl bez problémů strávit, a kromě toho vám to k tomu přidá i nějaké info, ap.
  S tím limitem nevím – je tam napsáno že nemáte právo “strkat nos” do složky /wp-content/uploads/ ale z jakého důvodu – to by mělo od základu jít. Zkuste přístup k nějakému lehčímu souboru – obrázku, nebo jen DOCu co na serveru máte. Pokud se nepodaří zobrazit, je to téměř jasné, pokud ano, je to ve hvězdách :D :)

  #23595

  admin
  Keymaster
  Web

  @masseuer: Obecně je v dnešní době vhodnější soubor nahrát do nějaké externí služby (např. Youtube) a sdílet ho jejím prostřednictvím. Ale jde to samozřejmě i na vlastním serveru. Podle uvedených chyb by mohlo jít např. o následující problémy:

  – Nahrávejte soubory bez diakritiky, protože může způsobovat problémy. I když si s tím WordPress třeba nějak poradí, tak to nemusí zkousnout použitý přehrávač.

  – Při nahrávání souborů na FTP také pozor na oprávnění souborů. Různé servery mohou mít definovaná různá oprávnění, takže může mít WordPress problémy se soubory nahranými ručně přes FTP (a musíte jim např. zvýšit CHMOD).

  Použití pluginu Add From Server je asi vhodným způsobem, jak dostat ručně nahraný soubor do Knihovny médií…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.