Náhledový obrázek ve WP 4.0.1 / 4.1 CZ

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Náhledový obrázek ve WP 4.0.1 / 4.1 CZ

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Vee a poslední změna je stará 9 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21928

    dylan
    Participant

    Ahoj, nevědel byste někdo, kam zmizela volba “Zobrazit náhledový obrázek” ve WP 4.0.1 (resp. 4.1 po aktualizaci)? V admin části není tato volba u STRÁNKY ani PŘÍSPĚVKU – pod rozbalovací záložkou “Nastavení zobrazených informací”.

    Díky,
    Dylan

    #21976

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Nevím, co přesně tím je myšleno, ale princip náhledů je, že pokud jej do příspěvku přidáte, zobrazí se, ne? A pokud jej tam nedáte, správná šablona by neměla nic zobrazovat…

    #21987

    admin
    Keymaster
    Web

    Náhledové obrázky musí podporovat použitá šablona, nedošlo po aktualizaci webu také ke změně šablony? Podrobnosti si můžete přečíst v našem starším (ale stále aktuálním) článku.

    #21994

    dylan
    Participant

    Díky, již vyřešeno, ve functions.php (u daného ext. téma) nebylo nastaveno nacitani “Náhledových obrázků”, tedy to dané téma bylo dost osekané a chybělo i spousta dalších věcí, které se nenačítaly do backendu.

    Díky za vaše rady.

    #22000

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za reakci, takže šablona náhledové obrázky patrně nepodporovala. Jen mě překvapuje, že by to mělo nějak souviset s aktualizací na nejnovější WordPress 4.1?

    #22041

    Vee
    Participant

    Ahoj, mám úplně stejný problém. Mohl bys mi trohu víc přiblížit, jak jsi to vyřešil, nebo poslat ten kus kódu, jak změnit?

    Došel jsem k tomu, že v functions.php asi bude zapotřebí změnit něco v téhle části, je to tak?

    // Custom header
    	$args = array(
    		'width'         => 1280,
    		'height'        => 416,
    		'default-image' => get_template_directory_uri() . '/images/header.jpg',
    		'uploads'       => true,
    		'header-text'  	=> false

    Moc díky

    V.

    #22043

    admin
    Keymaster
    Web

    Vee? Jakou používáte šablonu? Dříve to fungovalo a po aktualizaci na WordPress 4.1 se možnost nastavení náhledových obrázků nezobrazuje? Máte v šabloně nastavenou podporu náhledových obrázků pomocí funkce add_theme_support()?

    #22046

    Vee
    Participant

    Dobrý den, používám šablonu Hemingway, která náhledové obrázky normálně podporuje. Po přesunutí hostingu a přechodu na WP 4.1 sice můžu ve formuláři u stránek a samostatných postů zvolit náhledový obrázek, ale ten se v umístění “header” vůbec nezobrazuje, místo toho je tam statický obrázek a obrázek, který jsem zvolil jako náhledový, se zobrazuje jako první obrázek v postu…

    Děkuji za pomoc:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti