Náhledový obrázek

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1534

  halouzka
  Participant

  Jde nejak omezit, aby se obrazek v perexu (nad znackou more) nezobrazoval v nahledu clanku v kategorii?

  Chtel bych, aby se zobrazil jen nahledovy obrazek u clanku. Momentalne se zobrazuji oba, nahledovy i obrazek v perexu.

  Dekuji za radu

  #11100

  admin
  Keymaster
  Web

  Pro upřesnění: Používáte funkci náhledového obrázku a ještě obrázek ručně vkládáte do úvodu článku (příspěvku)? Má to nějaký důvod? Pokud jde o výpis článků v rubrice (obvykle soubor archive.php), tak můžete jednoduše odebrat funkci pro zobrazení náhledového obrázku the_post_thumbnail(), ale s odebráním obrázku, který je součástí článku to je trochu horší. Asi nejlepším způsobem může být nahrazení funkce the_content() funkcí the_excerpt(), která neobsahuje HTML (tedy ani obrázky), případně to celé ještě trochu přizpůsobit. Ale záleží i na šabloně, vyzkoušejte a případně to upřesníme…

  Využití náhledového obrázku je mnohem jednodušší na správu, můžete ho zobrazovat pomocí funkcí v šabloně přesně tam, kde ho potřebujete. Obecně je tedy lepší úvodní obrázky nevkládat přímo do článku, ale zobrazit je pomocí funkce v šabloně.

  #11101

  halouzka
  Participant

  Dekuji za odpoved, funkce the_excerpt() pomohla :)

  #11102

  admin
  Keymaster
  Web

  Výborně, ale nejsem si jist, zda to teď nebude odsekávat úvodní část článku automaticky (podle výchozího počtu slov) bez ohledu na vloženou značku pro pokračování textu (more)?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.