Missing argument 2 for wpdb::prepare

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Missing argument 2 for wpdb::prepare

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  kerze a poslední změna je stará 9 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19526

    kerze
    Participant

    Zdravím všechny. Po upgrade na nejnovější verzi WordPressu se na některých stránkách objevují následující hlášky :

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /www/doc/www.artresidenceprague.com/www/new/wp-content/themes/nemesis/plugins/post-types-order/post-types-order.php on line 168 and defined in /www/doc/www.artresidenceprague.com/www/new/wp-includes/wp-db.php on line 1147

    Prosím o radu co s tím… Předem děkuji.

    #19527

    kerze
    Participant

    Ještě podotknu, že plugin Post-types-order jsem odinstalovala, ale hláška je tam stále…:(

    #19528

    admin
    Keymaster
    Web

    Podle té chybové hlášky je nějaká starší verze pluginu Post Types Order součástí velmi staré verze šablony Nemesis. Na webu je použita verze 1.0, zatímco šablona má už aktuální verzi 1.5.3 a tato chyba (novinka WordPressu 3.5) je dávno opravena. Doporučil bych tedy aktualizovat šablonu.

    #19539

    kerze
    Participant

    Dekuji, problem jsem zatim odstranila přes ftp zakomentovanim radku volani pluginu souboru db.php…uff

    Sablonu zkusím aktualizovat, ale koukala jsem, že aktualizaci nenabizi…nefunguje ani responzivni design…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti