Mezera v xml sitemapě a robots.txt

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Mezera v xml sitemapě a robots.txt

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26838

  Eurcln
  Participant
  Web

  Odkud se ty mezery mohou brát? XML je pak nevalidní. Je úplně fuk, jaký XML plugin použiju, mezera je tam vždy.

  http://ec.clo2.cz/robots.txt
  http://ec.clo2.cz/sitemap_index.xml

  Attachments:
  #26839

  admin
  Keymaster
  Web

  Neupravoval jste třeba šablonu nebo nějaký plugin? Zkuste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Sixteen.

  #26840

  Eurcln
  Participant
  Web

  Šablona je úplně předělaná. Při přepnutí na defaultní šablonu se mezera sníží o tři řádky a zbytek dělá plugin WP Load More Posts.

  Tak jsem lehce moudřejší, ale zas ne o moc. Kde mohou být chyby? díky

  #26841

  admin
  Keymaster
  Web

  Může to být např. prázdný řádek (či mezera) před začátkem či koncem PHP nebo i nějaký BOM, těžko říci… Zkusil bych napsat autorovi pluginu WP Load More Posts a budete muset asi trochu experimentovat se šablonou (můžete zkusit odpojovat různé soubory a jejich části)…

  Pokud se to podaří dořešit, tak budeme rádi, když dáte vědět, v čem byl konkrétně problém…

  #26843

  Eurcln
  Participant
  Web

  Tak ten modul jsem reinstaloval, upravil v něm, jen to co jsem potřeboval (možná jsem tam nadělal nějaký bordel) a zbyl problém už jen v šabloně. Čtyři řádky se od někud berou http://ec.clo2.cz/sitemap_index.xml

  #26844

  Eurcln
  Participant
  Web

  Tak asi vyřešíno, ale zcela nepochopitelně. Postupně jsem nahrazoval soubory upravené šablony soubory šablony před úpravami až u některých řádky začly mizet. Nepochopitelné je, že soubory, které řádky způsobovaly, jsem porovnával v PSPADU a byly naprosto identické s originálními. Ale jejich přepsání prostě pomohlo. Nechápu.

  #26850

  admin
  Keymaster
  Web

  Možná tam byl nějaký znak (BOM, konec řádku), který PSPad při porovnávání souborů nerozpoznal, těžko říci. Pokud sem nahrajete zazipovaný balíček s upraveným a originálním souborem (či celou šablonou), tak se na to mohu zkusit pro zajímavost podívat… Plugin WP Load More Posts tedy nakonec také způsoboval problémy nebo za všechno mohla šablona?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.