Kobra Hover Visual Composer

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27328

  umburo69
  Participant

  Zdravím, mám na webu doplněk Kobra Hover Visual Composer, udělal jsem aktualizaci, jak pluginu tak jádra. Po této aktualizaci se mi ale plugin nenačte (pro úpravu stránky) ale přitom na webu data zobrazí jak má. Potřebuji data na webu upravit ale díky této chybě to nejde. Nemáte někdo s tímto problémem zkušenosti? Díky za rady.

  #27330

  admin
  Keymaster
  Web

  Používáte nejnovější verzi pluginu Kobra Hover Effects For Visual Composer (1.4), Visual Composeru, WordPressu i používané šablony? Plugin je označen jako kompatibilní s novou verzí WordPressu 4.5, takže tam bude patrně nějaký jiný konflikt (šablona, pluginy). Zkuste aktivovat výchozí šablonu Twenty Sixteen a deaktivovat všechny ostatní pluginy.

  #27331

  umburo69
  Participant

  Tak oprava, překoukl jsem se plugin není Kobra hover ale jen Visual Composer.
  Zde odkaz
  http://codecanyon.net/item/visual-composer-page-builder-for-wordpress/242431
  Jinak WordPress je nejnovější verze a verze plugin je také nejnovější.

  #27351

  umburo69
  Participant

  Tak jsem všechno udělal dle předchozího návodu a stále nefunguje :-(

  #27368

  admin
  Keymaster
  Web

  Zkuste to ještě v anonymním okně prohlížeče, abyste omezil případně cachované skripty. Objevuje se ve vývojářské konzoli (F12) prohlížeče nějaká chyba?

  #27369

  umburo69
  Participant

  Tak konzole nic nehlásí, v anonymním prohlížení také nefunguje, zkusil jsem i Tor Browser :-) A stále nic :-( Mám spuštěnou testovací verzi, můžu Vám poslat přes SZ přístup, jestli by jste se na to nepodíval? :-) Děkuji

  #27371

  admin
  Keymaster
  Web

  Pošlete přístupy, zkusím se na to podívat, ale moc Visual Composer nepoužívám, takže prosím popište, co mám kde konkrétně vyzkoušet (aneb na jaké stránce a co přesně nefunguje)…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti